Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

bliksem said:

L_Zero said:

ya bırak.

savunduğun kulüp tarihi boyunca her zaman diper kulüplerden daha vahşiydi.

gerek futbolcuları, gerek taraftarı olsun.

hani böyle bir şehrin semtleri olur ya ona benzetiyorum ben bunu, siz bir yenidoğan, bir sincansınız.

tamam usta biz fevkalâde kalitesiz insanlarız. rahatınızı bozduk, kusura bakmayın. bir daha ülkeyi sokaga dökecek şeyler oldugunda ararsınız.

heee ben smdi anladm bunun derdini sdsfss

erman toroğlu sanırım beşiktaş 4-0 önde olsa da mac yarıda kalıcak gibi bieşy demiş..

benim devre arasında hissettiğime benzer bişey demiş..

olay melo ve carsıya yıkılcak.
melo 4-5 mac alcak
stad 6-7 mac kapanır.
bak gezici carsı böyle maci katletti,taksim diye bagıra bagıra sahaya indiler polis dövdüler yaktılar yıktılar dicekler, 1 tane de baş örtulu bacı cıktımı tamamdır
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

neyse ben daha fazla yazmak istemiyorum çünkü yazdıkça sinirleniyorum.

şunuda belirteyim son olarak, bunlar tamamen benim görüşümdür, ne beşiktaş kulübünü, ne taraftarını, ne de oyuncusunu normal bir insan olarak göremiyorsam, ve çoğunluk bu şekilde hissediyorsa inanın terslik bizde değil.

arkadaşım kusura bakma ama beşiktaş taraftarının kültürünü tanımadan, geçmişini irdelemeden sokak çocuğu yaftasını yapıştırmak kara cahillikten başka bir şey değildir. ne kadar beşiktaşlı dostum varsa %100ü emekçi zihniyetiyle, önce insan mentalitesiyle yaşamlarını idame ettiriyorlar. zira gezi direnişinde çarşı grubunun ne kadar insan haklarına düşkün bir grup olduğunu hepimiz gördük.

ben hayatım boyunca hep galatasarayı destekledim, boğazımı patlattım, yağmurda dahi stadyumda maçlarını izlemeye çalıştım ama ortada bir gerçek var. çarşı karalanıp ötelenmeye çalışılıyor ve bu adım adım gerçekleştirilmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

L_Zero said:

ya bırak.

hani böyle bir şehrin semtleri olur ya ona benzetiyorum ben bunu, siz bir yenidoğan, bir sincansınız.

tamam usta biz fevkalâde kalitesiz insanlarız. rahatınızı bozduk, kusura bakmayın. bir daha ülkeyi sokaga dökecek şeyler oldugunda ararsınız.

ne alakası var 2 konunun?

iyi bir şey yaptınızda kötü mü dedik.

çarşı grubunun gezi eylemlerinde gösterdiği iradeyi hepimiz canı gönülden destekliyoruz.

ama böyle eli bilmemneresinde ooo hepimi beşiktaşlıyız, hepimiz çarşıyız diyen insanları anlamıyorum hani.

canım onlar organize bir taraftar grubu, hani kurumsal olarak, duyurularla, organizasyonlarla kendilerini ifade ediyorlar.

sen?

bundan nemalanmaya çalışan birisin sadece.

bende gezi eylemlerine destek verdim, bu şuraya gelip oo gfbye laf söyletmem demeye benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

ya bırak.

Bu nasıl genelleme ya beynin nerde kardeşim senin?
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

L_Zero said:

şunuda belirteyim son olarak, bunlar tamamen benim görüşümdür, ne beşiktaş kulübünü, ne taraftarını, ne de oyuncusunu normal bir insan olarak göremiyorsam, ve çoğunluk bu şekilde hissediyorsa inanın terslik bizde değil.

arkadaşım kusura bakma ama beşiktaş taraftarının kültürünü tanımadan, geçmişini irdelemeden sokak çocuğu yaftasını yapıştırmak kara cahillikten başka bir şey değildir. ne kadar beşiktaşlı dostum varsa %100ü emekçi zihniyetiyle, önce insan mentalitesiyle yaşamlarını idame ettiriyorlar. zira gezi direnişinde çarşı grubunun ne kadar insan haklarına düşkün bir grup olduğunu hepimiz gördük.

ben hayatım boyunca hep galatasarayı destekledim, boğazımı patlattım, yağmurda dahi stadyumda maçlarını izlemeye çalıştım ama ortada bir gerçek var. çarşı karalanıp ötelenmeye çalışılıyor ve bu adım adım gerçekleştirilmek üzere.

çarşıyı karaladığım falan yok bir üst mesajımda paylaştım düşüncelerimi.

neyse iyi geceler hepinize :)
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:

L_Zero said:

ya bırak.

Bu nasıl genelleme ya beynin nerde kardeşim senin?

kaç kere okudunda anlayamadın?

öyle işte.

sabah oku iyi gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

sen ne dion la değişik?
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

kavurma said:

L_Zero said:

http://u1306.hizliresim.com/1b/k/p8f79.gif
Sosyal ağlarda paylaş

sen bilmezsin o sokak cocuklarının arasında Zeki demirkubuz var, emrah serbes var,hayko var, bugun 4 otobus giden itülü kartallar var, bunlar hep sokak cocugu, genelde derslere girmez maslakta bali falan çekeriz.

otobüste bugun 100 tane bıcak vardi, gs'li yoktu stadda ama alıskanlık olmus götürüyoruz işte.

geçen gs macina gittim, stad mis, herkes gomlek ceketle gelmiş, otururken geçerken yol veriyor falan, metroda itiş kakış kufur taciz yok.

aman dedim cennete dustum, sonra beşiktaşa gittim, nasıl leş böyle, semti bok gibi zaten, ortaköy falan var, of maclardan sonra gelip sahilde oturuyor o sokak cocukları herkes rahatsız ya
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

L_Zero said:

kavurma said:

L_Zero said:

http://u1306.hizliresim.com/1b/k/p8f79.gif

ne alakası var şimdi kavurma?

cidden hani çarşı nerede şu olay nerede?

HAYVANLIK YAPTINIZ KABUL EDİN LAN.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sen bilmezsin o sokak cocuklarının arasında Zeki demirkubuz var, emrah serbes var,hayko var, bugun 4 otobus giden itülü kartallar var, bunlar hep sokak cocugu, genelde derslere girmez maslakta bali falan çekeriz.

otobüste bugun 100 tane bıcak vardi, gs'li yoktu stadda ama alıskanlık olmus götürüyoruz işte.

geçen gs macina gittim, stad mis, herkes gomlek ceketle gelmiş, otururken geçerken yol veriyor falan, metroda itiş kakış kufur taciz yok.

aman dedim cennete dustum, sonra beşiktaşa gittim, nasıl leş böyle, semti bok gibi zaten, ortaköy falan var, of maclardan sonra gelip sahilde oturuyor o sokak cocukları herkes rahatsız ya

tamma kenks, no prob.
Sosyal ağlarda paylaş

Tribunden sahaya adam yagarken Galatasarayli futbolcular bok varmis gibi hemen iceri kacti diyen suursuz mu ararsin,

Oyun dursun diye taca atilan topu iade etmeyip organize atak yapmaya calisip gole giderken faulle durdurulunca futbol katili- karaktersiz Melo diye aglayan mi ararsin,

Maci bile izlemeden hakemi asan cahil mi ararsin..

3 Temmuz surecinde ayni Fenerbahce muhabbetinde oldugu gibi, Fenerbahce disinda tum Turkiye sucluydu anasini satayim.Bugun de Besiktas disinda herkes suclu.

Turk futbolunun hakettigi gibi her seyiyle berbat bir macti.Tebrikler yeni lider Fenerbahce lol.
Sosyal ağlarda paylaş

değindiğin sorunda bu akşam hariç evet haklısın, sadece kulüp taraftarı veya maç stat sorunu değilki yaşanan, cahillik seviyesizlik saygısızlık hat safhada daha ne yazmalı bilemedim? aşamamış sabit kalıplarda kalmış kesim bunlar işte, bu akşam ise ciddi ciddi oyun oynandı hem iktidar örgütlerinin hemde direnen karşıt görüşlerin duellosuydu, çok açık net burada kazanan yok sadece kaybeden var Türkiye...:(
Sosyal ağlarda paylaş

sinirden uyuyamıyorum arkadaş ya.

ulan meloyu dövmek için sahaya inen adam çimlere yatıp resim mi çektirir ya, böyle sey yok, üzerinde ne bir atkı forma,bileklik bile yok.

ilk baştan beri cok istedim sadece meloyu dövmek için inen 300 tane salak olsun diye, sanırım baska baska seyler cıkcak, bu sadece beşiktaş için degil herkes için kötü olur.

bugun en çok, en gür çıkan ses çarşının sesiydi, 3-5 mac susturuldu, yarin baska tribünlere baska gruplara oynanır aynı sey.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arada yazıldı mı görmedim de trollsu çok güzel bir şey hatırlattı twitter'da şimdi

said:
mehmetbaransu ‏@mehmetbaransu 27s
Bugunku maç Besiktasın olimpiyatta oynadigi son macti. İki deplasmanın ardından, Kasımpasa stadına gidecekti Besiktasa bu komployu kim kurdu

Ver 5 maç, kışı Kasımpaşa'da taraftarsız geçirsinler. RTE stadındaki olası her türlü BJK protestosunu vs. engelle ...

1453 zaten sahaya girecekmiş orası belli, şimdi daha dramatik oldu. 3 maç yerine 5 maç rahat yeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

1. önce ÇARŞI grubuna karşı 1453 kartallari diye kiralık akköpeklerden oluşan GFB benzeri bir grup kurulur...
2. Stadlarda siyasi sloganı (tabi ki sadece aleyhlerine) yasaklayan bir yasal düzenleme yapılır
3. Stada 4 Savcı (tedbil-i kiyafet) gönderilir ve bu önceden bildirilir ve çarşı tehdit edilir
4. Herşeye rağmen ve her zaman dik durusunu herkesin bildiği ÇARŞI gezi direnişinin sloganlarına başladığı anda 1453 grubunun saldırısına uğrar
5. Melo itinin provokasyonunu bahane eden önceden görevli 1453'un akitleri Allahu Ekber ve Tekbirlerle sahaya girerler... hükümetin baskısı, yenilgi ve Melonun hareketi nedeniyle zaten gergin durumda olan taraftarlar malesef gaza gelip sahaya girerler ...
6. FB stadinda ve taksimde Destan yazan çevik polis bu defa nedense kacmaya karar verir... Senaryo geregi herhalde...
7.Aynı anda düğmeye basılmış gibi, futbolla ilgisi ve bilgisi hic olmayan bayan gazeteciler dahil tüm yandaş basin, TV, Baransular, şamil tayyarlar, ROK, Serhat Ulueren... Hep bir ağızdan ÇARŞI ve Gezi direnişçilerini terörist ilan edip fatura çarşıya yıkılır... şamil tayyar geziciler için şerefsizler diye tweet atar...
8. Hakem raporu sonucunda şampiyonluğa giden BJK'nin önü kesilir... (0-3 hükmen ve 5 ila 10 maç seyircisiz )
9. Seyircisiz oynanan stadda da artık "her yer taksim her yer direniş" sloganlari duyulmaz,
yeni yasal düzenleme ile Carsi grubunun yoneticilerine bilmem kaç yıl spor musabakalarindan men cezasi verilir.

Yazmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak taraftarlar bu katledilme olayına inanmış durumda. burda daöyle olmadığını düşünen sadece 2-3 kişi var. sahaya dalma ve 1453 mevzuları ayrı.

fakat hakem önümüzü kesti ağlamasından ötürü bu takım ve taraftarının başına ne gelse yeridir diyorum. iyi yapmış 1453.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...