Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Şu saçma sapan sistemle çıkmasak şu an 1-0 geride de olmazdık o golü de yemezdik. Sol taraf otoban gibi olduğundan S.Kurtuluş gibi yetersiz bir bek bile nasıl bindiriyor. Çünkü 4-3-1-2 oynayacaksan oranın iç oyuncusu Selçuk olamaz, beki Balta hiiiç olamaz. Bu kadar basit abi. Bütün tehlike kanatlardan, yediğimiz gol basit bir bindirme, tık orta tık gol. Demek ki pozisyona girip gol atmak için illa 2 forvet oynaman gerekmiyor. O kadar bariz belliydi ki şu maçtan önce. BJK de kötü oynuyor bakmayın solu kullanamadılar hep, artı Fernandes bencil oynuyor. Şimdi FT gene aslında iyi oynadık filan diyecek, kenardan bindirme dışında kaos futbolu devam...
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Drogba kaçırınca kimse sövmüyor, burak ki geçen sene bu takımı Avrupada ve ligde sırtlayan adam bir iki maç formu düşünce küfürün bini bï para...

Ondan sonra Arda denen gitti, neden geri gelmiyor. Biz sporcumuzu sevmeyi desteklemeyi beceremiyoruz abi.
herifin 5 macta kacırdıgını kimse kacırmadı ben babamın hayrına izlemiyoırum bu herifi. gol atıcak karsı karsıya en cok gol yapar dedigimiz pozisyonu kacırıyosa siktirsin gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Drogba kaçırınca kimse sövmüyor, burak ki geçen sene bu takımı Avrupada ve ligde sırtlayan adam bir iki maç formu düşünce küfürün bini bï para...

Ondan sonra Arda denen gitti, neden geri gelmiyor. Biz sporcumuzu sevmeyi desteklemeyi beceremiyoruz abi.

abi bitmedi senin şu sabri burak ve yerli futbolcu aşkın

drogba ne kaçırdı yahu

burak'ın kaçırdıkları ile aynı mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Karşı karşıya atamayan Burak'ı napalım abi ? Ben de çok seviyorum kendisin fakat , bunları 90% atıcaksın , atıyordun daha doğrusu. E zaten pas , dribbling , top tutma yok , leblebi gibi gol atıyorsun diye varsın , Güiza gibi kaçırmaya başlarsa forma bulamaması lazım.

Hepsinden beteri Engin , Real maçında da bok gibiydi , nasıl oynuyor anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

1-0 öndeyiz ama bize zarar bu, BJK devre başı falan bir gol daha bulursa daha rahat hücuma kalkar da yok, GS'yi pek kıramadı. Kırdığı bir an oldu, orada atsalardı işte zaten bitmişti maç, toplandılar son dakikalarda

Valla bu maç bana buram buram beraberlik kokusuyla geliyor halen, BJK yiyecek kaçarı yok. Tek pozisyon verdik belki kalede ciddi ama daha çok vereceğiz. Bir kere maç sonları düşme bölümüne gireceğiz yine Almeida vs. çıktıktan sonra ki o zaman GG

Erken gol şart, yoksa beraber ya da GS

bu maç 1-0 bitmez ya, hiç sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen FT inadı taktik. Çünkü belli "ilk 30 dakika Real maçında biz aslında iyi oynadık sistem doğruydu sadece bireysel hatalardan kaybettik maçı" kafasında olan bu yani. Halbuki gerçekleri görmekte niye inat ediyor anlamıyorum.

Sistem.Sistem.Sistem.

S.Kurtuluş süper bir bek mi, ama hayır eşşek gibi alan bırakırsan önünde Töre olursa adamın otoban gibi kullanır bindirir senin Balta Töre'yle uğraşırken, açar ortasını gol olur. Bu kadar basit yani.

Biz tam kaos futbolu. Ortada top dolaştır çünkü zorundasın açamıyorsun oyunu. İlerideki 2 forvetin top tutamıyor kesinlikle. O zaman haliyle ne atak geliştirebiliyorsun üstüne bir de kaptırdığın toplardan pozisyon veriyorsun. O zaman oynama kardeşim bu sistemde. Bruma-Amrabat'ı niye aldın o zaman. Gidip ortada sağ iç, sol iç oynayabilecek dinamik adamlar alsaydın...

Sorun Amrabat'ta da değil, Sabri'de de, Sneijder'de de, Eboue'de de, Burak'da da, sorun tamamen yanlış sistem ve oyuncu tercihi bu kadar basit Galatasaray'ın 5-6 maçlık görüntüsü. 4 gol atmış, maç bşaına max 1-2 pozisyona girmiş bir GS var, ondan sonra atamıyoruz, şansızdık, Burak kötüydü filan oluyor.

Bari 2. yarı değişikliğe git hocam. Sok Bruma'yı, sok Umut'u, ileride baskı yap beklerine, kanada yay oyunu bak Sneijder de rahatlasın oyun açılsın, çok daha fazla pozisyona gireriz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...