Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik hede hödö

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

Bende hazır fırsat varken soriim.

Okulun 6. senesine girdim , 1 ders var uzattıkça uzatıyorum. Fakat 4. seneden sonra git bi görün 'ben daha okuyom yae' de askerler alıp götürmesin sonra diyenler oldu. Var mı boyle bi mevzu ? Okuduğumu biliyolar mı yoksa 'bu herifin 4 sene doldu asker kaçağına geçirin bunu ' falan mı oluyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Okulun 6. senesine girdim , 1 ders var uzattıkça uzatıyorum. Fakat 4. seneden sonra git bi görün 'ben daha okuyom yae' de askerler alıp götürmesin sonra diyenler oldu. Var mı boyle bi mevzu ? Okuduğumu biliyolar mı yoksa 'bu herifin 4 sene doldu asker kaçağına geçirin bunu ' falan mı oluyorlar?

Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, 7. senemde gidip 1 sene tecil ettirmiştim. Tam olarak bilmiyorum da duyduğum kadarıyla 29 yaşına kadar okulda kaydın varsa tecil ediyorlar ama dediğim gibi emin değilim
Sosyal ağlarda paylaş

30 yaşına bastığın an tecil patlıyo (lisans için, yl ve doktora da 35), okul kaydını falan silmiyo ama asker kaçağı oluyosun, belki bi sonraki yıl kaydı da yenilemeyip dondurabilirler de 29da lisansı bitirin artık bi zahmet arkadaş sdf. ben 29da 3. yıllık yl bitirmiş olcam, o da geç gerçi ama belki bala bedelli falan yakalarım bitirdikten sonraki 1 yıl tecille
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

7 sene boyunca okumak hakkın, elleşemiyolar. sonrasını bilmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 1.75cm boyum var 110 kg civarıyım. Hani askerden kaçmak olsa amacım bugün giderim 'sen şişmansın seneye gel' derler direk , biraz işi gücü toparlayıp öyle gidicemde arada çağırmasınların derdindeyim.

Gerçi şu boy kilo muhabbeti hep bi askıda hep bi 'abi o arada ki fark 30 olmalı ' ' yok yok 40 olacak' , 'ya adamına bağlı iyi birine denk gelirsen 25ten veriyo kötüyse 50 olunca bile gel kilo verirsin diyo' falan gibi teoriler var resmi sonucunu bilmiyorum onun hani bana güvenip askerden yırtarım diye gidip askere alınmasın kimse :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...