Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bg2 ile ilgili

Daesu

Öne çıkan mesajlar

Restoration ile halloluyor. Cleric'in yapabilir o büyüyü, eğer clericin yoksa yada o büyüyü yapamıyorsa bir temple a git onlar sana yapsın..[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
Fizban (9:08 PM) :
kıl olurum şirin diyenlere

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

bence başkasından duyman iyi olmaz. eğer ilk oynayışınsa kesinlikle guide'lara falan bakma.

eğer bir yerde takılırsan 1 saatten fazla uğraşma mola ver. ertesi gün dene falan. baktın olmadı, ya da beklemeye dayanamadın sadece takıldığın yere bak.

aksi taktirde zevkini alamazsın. sonuçta bg2 bir frp. ve zevki senaryoyu takip ederek çıkıyor.

biraz nutuk atmış gibi oldum ehu kusura bakma da. oyunun zevkini kaçırma diye.

yani neymiş: imoen'in yerini kendimiz bulcakmışız. hadi iyi oyunlar.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yani eğer bilirsin nasıl kurtarıldığını.

vakit kaybetmeden main queste dalabiliyorsun. sonra kurtardıktan sonra yan görevleri yapabiliyorsun.

ama acele etme. sen normal araştır öğren. zevki kaçar dediğim gibi. zaten yakın zamanda bulursun nerede olduğunu.

asıl olay ondan sonra, nerede olduğunu öğrendikten hazır olduğunda gidiyorsun kurtarmaya.

sen chapter 3'teki yan questleri bitirip sonra gidebilirsin, ya da gidip sonra yapabilirsin quest'leri.

eğer nasıl kurtaracağını öğrenmeyi bilirsen direk gidebiliyorsun kısacası. ama level az oluyor ve daha uğraştırıyor o ayrı.[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

sen imoşu bulduğunda zaten level'ı biraz daha yükselmiş oluyor. öyle hatırlıyorum.

ama sen yine de bir an önce gitmeye bak imoşu kurtarmaya.

not: imoş nerden çıktı ya, ben aerie'yi seviom. aerişim benim. ;)[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

al tabi. oyunun zevki onlarla çıkıyor.

benle good alignment oynicaksan ideal party'lerden biri şu

main char
minsc
paladin (adını unuttum, kheldar mıydı neydi)
aerie
imoen
anomen

ama bu powerplay partisi değildir. yani gelip de şunun yerine şunu alırsanız daha güçlü olur demeyin. gayet zevkli oluyor böyle bir partyle oynamak.

ayrıca güç sorunu da olmuyor.

grupta 2 mage spellcaster
2 cleric
2 de warrior olmuş oluyor

siz de main karakteri istediğiniz alanda oynayabiliyorsunuz. ayrıca thief zaten gereksiz thief sevmiyorsanız. imoen'in yetenekleri yetiyor oyun boyunca.

jaheria'yı seviyorsanız anomen yerine onu alabilirsiniz falan. ama bu karakterlerin hepsinin quest'leri güzel yani.

jan jansen'i almak da bir seçenek tabii ama çok kafa ütülüyor. ;)[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ha
en ii mage oyundami millet hala aerie fln dio
walla en kral grup bence
corgan
viconia
jan jansen
edwin
ben(mage)
sarevok(ToB da tabi bu)
minsc(SoA buda)[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Bir savaşçı seçilir ana karakter olarak bence.
Half Orc Barbar iyi olabilir.War Hammer bir silah seçmek lazım.Crom Hammer diye oyunun en iYİ Silahı bulunuyor.Two Weapons da diğer silah katana seçilebilir.Celestial diye bir katana var oyunun başında bulunuyor.Oyunun en iyi silahlarından biri.Ama verdiği zarar Tob'da çok hafif kaçabilir.Oyuna yeni başlayanlar zaten savaşçı seçsinler başta.Daha az zorlanırlar.
Diğer elemanlar:
Jan Jansen
Edwin
Viconia
Korgan
Diğer Fighter olarak,Valgyar,Minsc,Paladin olan karakter(adını unuttum)
seçilebilir.Ancak kesinlikle Paladin olan seçilmeli çünkü oyunun en iyi Great Sword'u sadece Paladin kullanabililiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...