Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Space Hulk: Deathwing

Norak

Öne çıkan mesajlar

@bingil

Vermintide wintersale ile saglam indirim yer, atmosferi olsun optimizasyon vs ucuz fiyata baya baya cillop l4d clone u tavsiye ederim.

Deathwing'i yapanlarda minicik ekip, EYE'i yapanlar, atmosfer betada sahaneydi, ama interface, optimizasyon yerlerde idi.

2 Saati gecmeden bi deniyim bakim bende simdi indirip madem kararsizlik var hehe.

edit: 33gb disk space req, 11gb download. hadi bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadim 1 saat, 1 map multi, 1 map single. Campaigni multi oynayabiliyoruz, konusu tam brotha spessmarin.

1070 var, 1080p'de 60fps genelde zerg rush dibine gelince 28fps ye kadar dustu multide, ama karmasa icinde farketmesi zor oldu dibine kadar gelince hersey.

Haritalar, atmosfer iyi halen, Ui nispeten daha islevsel ama ozunde patates (Betada dugmeye basinca calismiyordu falan).

Multi serverlara 8 kez falan denedim conn error verdi giremedim, quick matchde girdim 2ci denemede.

En buyuk sorun, MUZIK YOK. Boyle acayip final stand modunda hold&defend ediyorsun, kaos, kursunlar kan govdeyi goturuyor, iyi hos..spawn bitince kuru kuru bakiyorsun yeni dalga gelene kadar. Muh immersion.

Ne bileyim arkada epic muzik falan acinca is yapar belki. Inanilmaz hissediliyor muzik yoklugu.

http://www.youtube.com/watch?v=qwJj2EpC8vg
http://www.youtube.com/watch?v=d2hRTLdvdnk

Birde map objective cok gec update oluyor yada olmuyor halen. Son olarak level up map basina. O map icinde yeni silah falan acip equip ediyorsun. Yeni map'e gecince reset. Melee daha iyi gibi geldi birde.

Olasi refund icin 2 saati doldurmayacagim, ama betada ki "oynanmaz bu halde" dedirten seylere takilmadim. Sadece kuru geldi Vermintide'a gore. Belki ileride ki map'ler cok daha sahanedir bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...