Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siemens s65 kullanan var mı ?

Predator

Öne çıkan mesajlar

Kullanan var mı acaba ? Varsa memnunmusunuz ? Almayı düşünüyorumda. Hepsiburada.com daki yorumları okudum ama kimisi muhteşem diyo kimisi rezalet ötesi diyo şaşırdım kaldım açıkcası. kullananlar azcık detaylı bi şekilde yorumlarını yazarsa sevinirim[signature][hline]Bunu yazan tosun güç seninle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Siemens Sx1 kullanıyorum ve gayet memnun kaldım bu zamana kadar. S65 de hakkında yanlış bilgi vermek istemem ama symbian işletim sistemi yok sanırım. Yani telefonuna işe yarayan bir çok programı yükleyemezsin. Ancak + ları: piyasadaki en iyi kameraya sahip telefon (nokia'nın yuvarlak bi telefonu çıkacak sanırım yeni olarak o daha iyi olabilir). Daha kolay bir tuş takımı var ( normal bi tuş takımı ama sx1 e göre kolay :) ). En son bluetooth kulaklık hediye ediyolardı
Siemens'i marka olarak çekinmeden alabileceğini söyleyebilirim. Menü olarakta nokia'dan bir farkı yok Sx1'in hatta içinde Nokia diye bir klasörü var ne iştir anlayamadım :)[signature][hline]The Crow
Sosyal ağlarda paylaş

ya telefon olarak görevini yapsın iyi resim çeksin yeter benim için resim için zaten tercih ediyorum s65. i hmm ışığı bozulmuş demek eheh :) garantisi yokmuydu ki ? hmm sağol onur iyi oldu verdiğin bilgiler. s65 in hafif menüleri kaba geldi ama değişir heralde tema olayından[signature][hline]Bunu yazan tosun güç seninle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

siemens cx65 alın
çok memnunum hem şekil telefon hem sağlam 11mb hafıza video kayıt falan güzel telefon şarzı baya gidiyo
tek eksik blutut yok onun dışında süfer bişi
kullanımı da kolay[signature][hline]çocuk büyür
babası kadar olur
ondan sonra efendim
ölür
Sosyal ağlarda paylaş

Bluetooth cx65 de
s65 de var bluetooth kulaklık veriyorlar evet :)
tek eksiği şu an mp3 player gibi gözüküyo işte
bide sınırsız video çekme olayı ayarlanabilse çok iyi olur 6600 falan ayrlanıyormuş sanırım. bu telefonların 1 dk çekme olayının falan mantığı nedir ya ?[signature][hline]Bunu yazan tosun güç seninle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...