Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aveaya sövmeli

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

allah belalarını versin.
otomatik ödeme talimatım var, 2 aydır ödenmmemiş faturalarım nedense ve hattım kapandı dün. 4 farklı kredi kartıyla gerek applicationlarından, gerek telefonla 4441500ü arayarak, gerekse internetten denedim faturaları ödemeyi; kabul etmiyo şerefsizler. müşteri temsilcisine yönlendirdiler 4441500den, sağolsun müşteri temsilcisi de tekrar telefondan fatura ödeme bilmemnesine yönlendirmeyi teklif etti 4 kere falan hala hattım kapalı. burdan anneleri hakkında ileri geri konuştuğumu belirtmek istedim. teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

-hattınızda bi problem görülmemekte, kredi kartlarıyla ilgili bir problemdir.
-e bugün ttnet faturalarımı ödedim kartlardan biriyle?
-sizi fatura ödeme bıdısına yönlendireyim o halde tekrar deneyin*
-e ordan geldim?
-daha sonra tekrar deneyin o halde
-dün zebahtan beri deniyorum blabla

totoşlar
Sosyal ağlarda paylaş

hani şunu size söyleyeyim, bende vodafone bünyesindeyim, hem fiyat hem kalite olarak duruma baktığımızda gerçekten avantajlı, hani herkes turkcell falan diyor fakat taa 98de telsim zamanında sanırım telsimin tek yaptığı görüşme kalitesini artırmaktı, vodafonedan vodafoneu ararsanız anlarsınız ne demek istediğimi.

hani turkcell kadarda çekiyor çekmiyorda değil, çekmiyorsa bulunduğunuz yerde, mümkünse evinizi işinizi değiştirin :)
Sosyal ağlarda paylaş

aaa ben hep kazanacağımı düşünmüştüm ama =(

geyik bir yana geçen gün girdiğim avea bayisindeki kız direk müşteri hizmetlerini arayıp sövün, aveaya geçmek isteyen tanıdıklarımı da geçirtmiyorum sizi kötülüyorum tarzı ağır konuşun hemen kapınıza gelip sinyalleri kontrol ediyolar diyorlar. ben üşengeçliğimden aramadım tabiki hala.

fatura benim 48 küsür geliyor, onu da düşürme ihtimalleri oluyormuş arayınca tehdit falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Griswold said:

Ulan o 44415000 Avea mı?
HER GÜN aranmaz bir insan ya. ne zaman açsam ya geri kapanıyor ya da bilmem ne kampanyası.
45 liralık tarifeyi düşürtmüyor allahsızlar zaten, geçicem vodafona ben ya.

işe de almadılar zaten

e linkedinden tebrik ettiydik..

onda sıkıntı yok, işe almayan avea sdfg.
o kadar mesai gömdüm elektronik haberleşme hukukuna, pazara gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...