Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sentinel Build 2.2

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

inyormaynd said:

Tekradan oyuna girdim karakterimin bütün skill tree reset yemiş. Oyunu da o kadar unuttum fakat star wars hayranlığımdan ötürü tekrardan başlamak istiyorum. PVP için hangi buildi izlemem lazım focus odaklı mı yoksa watchman odaklı mı gitmem lazım ?

Eskiden olsa watchman git derdim ama şu anki hali ile oyun insanı oynanışı sıkıcı ve daha basit olan focusa gitmeye zorluyor. Artan damagelere yetersiz kalan hit point ve dotlardan gelen heallerin yarıya nerflenmesi watchmani survivalda daha kullanışsız bir hale getirdi. Focus buildinde gear ile birlikte 45 saniyede bir açabildiğin guarded by the force oldukça yararlı oluyor. Sweep ile sade ve sıkıcıda olsa rakibi yıldırıcı bir burst damage ile giriyorsun. Eskiden watchman ile rakibi daha yavaş ancak tutarlı bir şekilde öldürebilirken şimdi commando gibi nuker classların sana bir ağ atıp 2 yada 3 vuruşuyla ölebilmen mümkün. Cooldownlar seni bir kere hayatta tutar,adamlar ise cooldownsuz spam skillerle 10k civarı damage abanıyorlar. Ben 55 öncesi deli bir watchman fanıydım. Şimdi sentineli bıraktım. Focus oynamayı reddediyorum diyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...