Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

xbox360 controller ile oynuyorum.sag ve tol kolları cok fazla hassas olduğu için neredeyse hiç hedef alınmıyor. sensitive ayarı da yok controllerın ne oyun içi ne oyun dışı.

joystickle de bu durum aynı mı ? sizde logitech extreme 3d pro joystick daha iyi kontrol sağlar mı xboxdan ? saiteke 700tl bayılmam bu oyun için :p
Sosyal ağlarda paylaş

bende şunu almıştım bu oyun için uygun fiyatı hem ama bulması zor. gayet memnundum ben, ekstra thrust kolu işime yarar mı demiştim ama süper oldu benim için.

http://www.teknosa.com/urunler/125084116/thrustmaster-t-flight-hotas-x-pcps3-konsol-aksesua

ama nerden bulursun bilmem, bende kenara ayırdım gerçi oyunu bırakınca kaldı öle

sadece joystick düşünüosan alttaki baya iyi diyorlar ben bulamamıştım bundan
Thrustmaster T16000
Sosyal ağlarda paylaş

hassaslık olayını bir şekilde çözdüm sonunda.
pinnacle game profiler ile mouse u xbox360a linkledim.
artık hedef almak için yavaş , gemiyi döndürmek için hızlı 2 farklı yaw ve pitch kontrolüm var.

isteyen olursa bindingleri paylaşabilirim. şu oyun için dana gibi joystickler throttlelar almaya hiç gerek. oldugu kadar artık böyle:))
Sosyal ağlarda paylaş

STY said:

hassaslık olayını bir şekilde çözdüm sonunda.
pinnacle game profiler ile mouse u xbox360a linkledim.
artık hedef almak için yavaş , gemiyi döndürmek için hızlı 2 farklı yaw ve pitch kontrolüm var.

isteyen olursa bindingleri paylaşabilirim. şu oyun için dana gibi joystickler throttlelar almaya hiç gerek. oldugu kadar artık böyle:))

Gerek oldugu icin demiyoruz ki zaten klavye mousela da tas gibi oynarsin ama x52 ile aldigin zevk 5 e katlaniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
http://www.youtube.com/watch?v=B4sAe16UTDg

No man's sky yapmışlar

said:
Elite Dangerous: Horizons is a new season of major gameplay expansions for Elite Dangerous, beginning with Planetary Landings across the Elite Dangerous galaxy.

Elite Dangerous: Horizons will continue to introduce new features and gameplay as the season continues into 2016, enriching the Elite Dangerous experience with new activities and new ways to play.

• Elite Dangerous: Horizons – A new season of expansions for Elite Dangerous, starting Holiday 2015 on PC.
• Planetary Landings – Elite Dangerous: Horizons launches with the eagerly-awaited planetary landings on countless 1:1 scale worlds.
• Game-Changing Content – Map uncharted worlds, dogfight in canyons, discover items and events you’ll only find on world surfaces.
• Driving on Planets – Embark on surface expeditions in all-terrain Surface Roving Vehicles (SRVs).
• Play with Friends – Share the experience above and on the ground in Wings, and participate in Powerplay and story events in unique ways.
• A Whole Season Of Expansions – Regular major updates included in the single purchase.
• One Elite: Dangerous Community – All Elite Dangerous players will continue to benefit from ongoing improvements.

Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

said:

• A Whole Season Of Expansions – Regular major updates included in the single purchase.
• One Elite: Dangerous Community – All Elite Dangerous players will continue to benefit from ongoing improvements.

Ben mi yanlış anlıyorum ? Adamlar satmayacak, aldıysan devam edecek diorlar.

ya nasıl elite dangerous'u aldık da, major update'leri ücretsiz sundu, onun gibi E:D Horizons alıyorsun, sonrasında gelen major updateler bedava hesabı.

yoh bi de ücretli olaydı aauuauma diyesi geliyo insanın
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...