Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgi Film

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

Yaaaaa nası komedidir Ren&Stimpy yaa ööle mega manyak yaa.. Bi de Rocko's modern life war tabe... o da mayyak.. son olarak ta Angry beavers war o da son dalga ;) o da süfer...
Bi bölümde Stimpy ile Ren ABD başkanlarından birinin anıt mezarındaki devasa koltukta oturan heykeli temizlemek için görevlendiriliyolar... Redneck bi dayı çıkıyo "biliyo musun bu başkan bilmemnenin (adını hatırlamıyorum şimdi zaten gereksiz :)) içinde bir kase var ve içinde de altın dolu diyor... Bizim uyanık Ren görevli ya milleti kovuyo ortalıktan, hadi süremiz doldu falan diye içeri girmeye kalkıyo... bakıyo bakıyo tek delik burunlar (muahaha) burun deliine tırmanıyo girmeye çalışıyo sıkışıyo oraya Stimpyden yardım istiyo (bu kardeş biraz salak) Stimpy düşünüyo düşünüyo Sonra devasa koltuğun hemen yanında para atılacak bir delik buluyo yanında da "See the president pick his nose" yazıyo. (AHAHA) parayı atıyo heykelin devasa kolu çatırdayarak biraz da robotik hareketlerle elini Renin olduğu yere götürüyo, "Cort!!!" diye işaret parmağını sokuyo (bu arada Ren aynen sümük gibi bi kıvam alıyo hauheuah) soora koltuun aşaasında elini götürüp Stimpy'nin yanından koltuğun altına Ren'i sürüyo (HAUHA) Bu arada Ren'in yanında aynı şeklide koltuğun altına yapışmış tiplerin kemik kalıntıları falan var... Nickelodeon rules :)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Euhe sinir olurdum onlara eskiden:)
izlemişdim anlattığın bölümü ehhe
ingilizce ama:)[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

said:
alkadras, 01 June 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Bu filimde kahkaha ve gulme efktleri varmı yoksa sen mı dogaclama yapıyon.[hline]*arkanda*

walla yok :D ama çizgifilm manyak...[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...