Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reaper of Souls / Genel Başlık - 1

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Monk'da karar kıldım

zaten hasar almıyor 2 tane damage absort eden özellik koydum bir full heal 3 tane de agız burun kıran vuruş.

torment 1 de god mode takılıyorum daha düzgün gear bile yok.

Reaper of Souls'la oyun baya oynancak hale gelmiş oyunu bıraktığımdan çok iyi halde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
I took about 70 entries from this thread and calculated that you can expect 1 gift approximately every 45 billion xp. Note that different ways of farming will likely have very different loot to xp ratios, so this is a very rough estimate based on the average of how people play. Based on 45 bil xp/gift, here's about how many gifts you can expect to have found by the time you are a certain level:
level expected gifts
240 1
320 2
375 3
415 4
450 5
550 10
675 25
750 50
850 100
975 200

Starting at paragon 975, you can expect 1 gift per level

2.1 patchi gelmeden önce tam 375dim ben, 2.1den sonra şimdi 414üm, 1 tane de ramaladni düştü, iyi şansız değilmişim :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
stimpak said:

2.1 gelmeden önce 160 falandı paragon, 2.1 sonrasında kastırdım. 400 paragona kadar bi tane bile düşmedi ramaladni.

sonra 2 günde 4 tane düştü. 412 paragonum, verileri doğru adamın :D
daha yeni 120 oldum. 80 olmadan filan 2 tane dustu zaaa
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Beyler, bir tane gif vardı hani. Diablo 3 ilk çıkarken popüler bir şeydi baya, bi kabın içinde onlarca fare, kapak açılır açılmaz dışarı hücum ediyorlardı. Serverların açılmasıyla oluşan izdihamı falan simgeliyordu Error 37 dönemi. Burda da paylaşılırdı bazen makarasına. Onu nasıl bulurum, çok lazım :)

Edit: Derken buldum, kendi kendime eyvallah :D

Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

Beyler, bir tane gif vardı hani. Diablo 3 ilk çıkarken popüler bir şeydi baya, bi kabın içinde onlarca fare, kapak açılır açılmaz dışarı hücum ediyorlardı. Serverların açılmasıyla oluşan izdihamı falan simgeliyordu Error 37 dönemi. Burda da paylaşılırdı bazen makarasına. Onu nasıl bulurum, çok lazım :)

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
said:
The Blizzard careers page now lists open positions for a Senior Concept Artist, a Senior Character Artist, and a Lighting Artist for an unannounced project in the Diablo universe. From the content of the job offers and the positions themselves we can assume that the project is still rather early in development and that it will be a 3D game. So we're looking at a potential Diablo 4 or another triple-A spin-off, rather than another expansion or Soulstone: Heroes of Sanctuary.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Bence tüm oyun mekaniği statlar itemler değişmesi lazım.

Ve asıl şu 10 seviye mi neydi zorluk seviyesi onu tamamen kaldırmaları lazım, saçma sapan bir şey oluyor oyle.

tek seviye olcak bölgelere göre zorluk olacak itemler oralrda işe yarayacak yada onun gibi bir şeyler yapmaları lazım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim fikrim önce buna da skin mkin getiririz parayı götürürüz diye düşünüyorlardı sonradan vazgeçtiler. hs, hots tarzı oyunlarla uğraşmak çok daha kolay ve çuvalla para kazanıyorlar ordan, diablo tarzı bir oyuna yatırım yapıp da içerik falan kasmak istemiyorlar diye düşünüyorum. necro 15 euro olayı tam bir fiyaskoydu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...