Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5S ve 5C topici muhtemel tanıtım 10 Eylül

behran

Öne çıkan mesajlar

4 yıldır android kullanıyorum, hala da yeni telefon alcak olsam android alırım.

işin garibi, ne zaman ios alsam deli ediyor. yapmak istediklerimin becerebildiği kadarını yapmak için bile bi sürü uğraştırıyor sistem

kullanmayı beceremeyen adama android vermiceksin zaten, o konuda bi itirazım yok
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

4 yıldır android kullanıyorum, hala da yeni telefon alcak olsam android alırım.

işin garibi, ne zaman ios alsam deli ediyor. yapmak istediklerimin becerebildiği kadarını yapmak için bile bi sürü uğraştırıyor sistem

kullanmayı beceremeyen adama android vermiceksin zaten, o konuda bi itirazım yok
Hak vermemek elde değil. Mükemmel işletim sistemi yoktur androidde de iosda da wmda da problemler çıkıyor olacakta insan üretimi sonuçta ama gidip kötü örnekleri göstererek genele yaymak saçma. özellikle samsungun aşırı şişirilmiş telefonlarını örnek göstermek çok daha kötü :D HTC ve hatta Sony (ki zerre sevmem) çok daha iyi durumda. Olay işletim sisteminden çok telefon üreticilerinin işletim sistemini telefonlar için adam gibi optimize edememeleri. Stock androidli htc one (google edition) ve nexus serisi son derece başarılı. IPhone son derece overrated bence ve gereksiz derecede pahalı. İyi olabilir ama 2000+ tl edecek kadar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

Korax said:

dunyanin en sorunsuz calisan mobil isletim sistemi

yalanin boylesinide..

adm recovery yapti tel 3kez durduk yere reset atti kendine dunden beri. yalan o geccen sole kenara.

kotu degil saygim sonsuz yaptiklari olay tam bir saheser ok kabul. ama bana uzak dursun..

jb li iphone un ios una laf atmak da bambaskaymis
Sosyal ağlarda paylaş

ilk apple ürünüm iphone 5. alalı 6 ay civarı oldu sanırım. alır almaz jb yaptım. o günden beri ne kitlendi, ne restart attı kendi kendine hiç bir sorun çıkarmadı. 0 problem. arada s4 alıyorum elime arkadaşların vs. güzel telefon, çekici. ama yani menülerde geçiş yapıyorum takıla takıla oluyor bazen. ne bileyim ios oturaklı gözümde. ios 7 beta var şimdi eşimin iphone 4s inde. güzel gözüküyor. ama bazı şeyleri unutmuşlar gibi. mesela şu an, orjinal data kablosu yoksa tleefon şarj olmuyor. nasıl algılıyor alet bilmiyorum ama yan sanayi kablo kullanıyorsanız şarj olmuyor telefon. tek bizde değil genelde böyle bir sorun mevcut. gerçi sorun mu o da belli değil belki adamlar mecburi kılmak istiyor herkesi. ucuz değil 80tl bir adet data kablosu (iphone 5 için)
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

Korax said:

dunyanin en sorunsuz calisan mobil isletim sistemi

yalanin boylesinide..

adm recovery yapti tel 3kez durduk yere reset atti kendine dunden beri. yalan o geccen sole kenara.

kotu degil saygim sonsuz yaptiklari olay tam bir saheser ok kabul. ama bana uzak dursun..

Len dana sana androidi kim tavsiye etti? Ios diyosam deneyim konusuyo :) Kullan ikisinide 6ay gör sonra farki
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun zaten telefonun özelliklerini kullanmayan kişilerden kaynaklı değil, onlar sorunsuz kullanıyor. Ama kurcalamaya çalışıp beceremeyenler anında şikayete başlıyor kendi beceriksizliklerinden kaynaklı.

Başka ürün için olan şarj aleti kullanıyorlar, cihaza zarar geliyor. USB giriş kullanıldığından oluyor bu.

Arka kapak çıkabiliyor, pili değişebiliyor. Adam gidip çinde 2-3 dolara saçma sapan bi pil takıyor üstünde yazan sayı fazla diye. Sonra elinde patlıyor, haberlere konu oluyor. Sonra da bunu gidip paylaşıyor bi sürü insan bu telefon şöyle böyle diye..

İşletim sistemi, kerneli, modem ayarları değiştirilebiliyor. Adam gidip sağdan soldan okuduğu şeyleri bile yarım yamalak yaparken bu işi de eksik yapıyor. Sonra GPS çalışmıyor, telefon kilitleniyor, ekran sapıttı, 3g niye çalışmıyor gibi şeylerle sağda solda yaygara yapıyor.

2-3 lira vermemek için gidip internetten bedava indiriyor uygulamayı, kuruyor, çalışmayınca marketten gidip telefonuna uyumlu olmayan uygulama niye çalışmıyor diye yorum yazıyor, uygulamaya düşük puan veriyor.

Masaüstüne binbir türlü alakasız widget'ları doldurup pil niye bitiyor diye ağlıyor.

Bunun bir sürü örneği var ve androidde bunların yaşanması çok normal. O yüzden dedim bilmeyen adam kullanmaya çalışıp beceremeyince sonra yorum yapmasın diye. Sadece mesaj yazıp internete gircekse zaten sorun çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

talep meselesi, ben telefonu kafama göre customize etmek istiyorum. bazı şeyleri kaldırmak, bazı şeyleri farklı şekilde kullanmak istiyorum. kullanmadığım şeyleri görünür yerden kaldırmak, sık kullandıklarımı tek dokunmayla halledebileceğim şekilde görebilmek istiyorum. sık yaptığım şeyler için sistem beni engellesin istemiyorum vs.

neyse, isteyen istediğini kullanıyor zaten. ona karışma niyetinde değilim, problemim sadece artist filmini izlerken görüntünün siyah beyaz olmasını veya insanların konuşmamasını eleştirir gibi komik haberler, yorumlar ve bunların nedenini bilmeden sağa sola yansıtan insanlar
Sosyal ağlarda paylaş

abi bide bu "ios uygulamaları pahalı, android beleş" muhabbeti de bitsin mümkünse. benim veletlerin ipadlerine zibilyon tane oyun, app, ıvır zıvır aldık storedan 100$ bile vermedim. 5-6 aydır ne çöktüler, ne şiştiler, ne abidik gubudik sorunları çıkadan oynuyolar.
beleş diye android bi cihaz alıp habire "baba bu oyun bozuldu, şööle oldu, bööle oldu" diye kafamı ütüleyeceklerine veririm 3-5 kuruş rahat rahat counting cars izlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...