Jump to content
Milamber

Manga: Shingeki no Kyojin

Öne çıkan mesajlar

§ 05 Ara 2019, 17:18

#124:

Spoiler

its-happening.gif

Spoiler

ZvC3pUwYFwOkZnJQXlRMJ91ajF-gCOB7z0WOVc0k

SdQPKZoNtujTbr-evxTSQf4VTI61tanV_98ZqErr

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ara 2019, 15:58

aa ben de çıkmadı diye bakmadım sonra ama çıkmış meğer 124 lol

Spoiler

ahahahah it's happening cidden, ben dedim artık şu saatten sonra unuttu. en beklemediğim anda geldi.

yalnız şu saşa katili kızı kahraman yapmaya çalıştıkça sinirleniyorum, bir ölsün gitsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Oca 2020, 18:08

#125:

Spoiler

Levi geri döndü sonunda. Rumbling filan dinlemeyip bütün titanları kıtır kıtır kesecek kesin:p

Eren'i kim kesecek onu merak ediyorum yalnız. Levi mı? Mikasa mı? Annie mi? Gabi mi?

Ya da kimse kesmeyecek te kendisi mi insanlığı birleştirmek için kendi kendini kasten bitirecek?

Bir de Zeke ve Reiner ortalıkta gözükmüyor onlar nereye kayboldu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Oca 2020, 02:33

125'i okumayı unuttum ya, demin aklıma geldi:

Spoiler

hitch ve annie enteresan bir buluşma oldu yıllar sonra, bakalım nereden aksiyona dahil olacak.

levi'yi iyileştirsinler aptal saptal veletler yerine. hem dövsün hem kessin.

eren'i kombine geri kalan bütün cast kesecek bu gidişle lol. ama lead olduğu için gene bir copout bekliyorum ben. he dindu nuffin he a good boy filan çekecek mangaka bir noktada.

valla onları da saklıyor herhalde levi gibi birkaç chapter gerilim olsun diye, tam gerektikleri noktada son panelde çıkabilirler ehu.

armin de iyi ama erwin danço kurtulmalıydı yani. şu chapter geçen birkaç just according to keikaku bölümlerinden sonra iyi geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Şub 2020, 10:41

126

Spoiler

big damn heroes oldu son sayfa, 40 yıl geçse aklıma gelmezdi hepsi birleşip eren'i dövecekler diye lol. kesin başka bir iş var bunun içinde. eren "ben insanlığı birleştirmek için yaptım" filan dermiş watchmen hesabı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Şub 2020, 13:03
Spoiler

Eren zaten for greater good için yapıyor orası kesin de nasıl bağlayacaklar tahmin edemiyorum pek.

Son sayfa güzeldi ama cidden. Mikasa, Armin, Annie, Connie, Gabi, Falco, Reiner. Connie serinin en gereksiz karakteri gerçi, ölsün bi ara. Bir de Pieck önceden Levi'la konuşmuştu ama belli ki o Zeke'i solo kesmeye gidecek.

?EU0IPaC.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Mar 2020, 09:01

127

Spoiler

enteresan, hey gidi nereden nereye. aksiyon başlıyor galiba haftaya.

Sam tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Nis 2020, 21:46

128

Spoiler

daz'ı en son oyunda görmüştüm de böyle öleceği hiç aklıma gelmezdi, nereden nereye. 😕 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 05 Haz 2020, 23:59

129 gelmiş.

Bayağı sağlam girişiyorlar yalnız, anime şu kısımlara kadar gelse de aksiyona doysak.

Spoiler

RIP Sadist komutan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Haz 2020, 00:51

129

Spoiler

latest?cb=20170813232246

good night sweet potato & oni gunso. 😢

yalnız bu cuntacılar eski scout'ların yapamadığını yapacaktı az daha, nereden nereye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Tem 2020, 21:47

130:

Spoiler

giphy.gif

oyuna gameplay olarak eklenecek birşey kalmamış gibi maalesef bu noktada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2020, 22:45
On 08.11.2019 at 12:02, ShadowFury dedi ki:

123:

İçeriği gizle

Flashback kısmında pek bir şey olmadı, sayfa doldurmak için çizilmiş gibi geldi, gözden kaçan bir foreshadowing/hint filan yoksa eğer bayağı boş bir chapterdı.

Foreshadowing olarak bir tek Mikasa feslilerle ilgili soru sorduğunda Eren'in "nothing yet" demesi dikkatimi çekti, mülteciler dahil adanın dışındaki herkesi ezip geçmeye niyetli herhalde, Marley/Eldian filan dinlemeden.

131:

Spoiler

lel cidden acımadan pörçk diye ezdi bütün feslileri. Ama Marleyden başlasaydı keşke, feslileri sonra da ezerdi. Şimdi herkesi ezecek, sonra sıra Marleye gelince durduracaklar en ezilmesi gereken onlar olmasına rağmen.

Soru olarak ta;

1) Fesliler ezilirken niye kenarda Ymir'i gösterdi?

2) Eren'in çocuk formunda gözükmesinin bir anlamı var mı?

Armin/Annie romance daha önemli gerçi.

tumblr_lmputme3co1qa6q7k_large.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2020, 23:16

131

Spoiler

türk ülkesi değil de savaştan kaçan türklerin yaşadığı marley şehri zaten benim anladığım, bu çocukları da zaten görmüştük.

1&2: işin içinde zihnen zamanda gezebilme filan olduğu için böyle game of thrones gibi hodoooor kıvamında birşeylere bağlayacakmış gibime geliyor hala. istediği kadar atmasyon yapabilir net bir sınır çizmediği için o konsepte. pek hoşuma da gitmiyor, meraklandırmıyor da o yüzden.

o yüzden evet arminxannie daha ilginçti bence de lol.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2020, 23:26

^

Spoiler

Mülteci bölgesi işte ama kıyıda köşede kalmış bi yerde, sınırlarda filandı sanırım. Asıl ezmesi gereken Marley'in merkezine ulaştığı zaman durduracaklar belli ki, ona gıcık oluyorum sadece.

Hodora bağladı zaten çoktan, ilk chapter, rüya gördüğü kısım. Zihnen zamanda gezinmenin problemi o değil zaten. Bir karakterin geleceği görebilmesi demek kendisine karşı yapılacak bütün hamlelerin sonuçlarını bilmesi ve ona göre davranması demek, marketten karpuz seçer gibi keyfine göre istediği timeline'ı seçebilmesi demek. Kaybetmek istemediği sürece kaybetmesi literally imkansız. Zamanı kontrol etmek o kadar OP bir güç. Karşı koyabilecek tek şey başkasının zaman kontrol edebilecek gücünün olması, o derece OP.

Tabi bu da akla bir soruyu getiriyor: Eren'den sonraki Shingeki no Kyojinler bir şekilde müdahale edebilir mi? Ya Eren bir şekilde bütün titanların sonunu getirip son Shingeki no Kyojin olacak(yani kendisinden sonra aynı güçte başkası olmayacak), ya da öyle bir twist bekleyebiliriz birisi son saniyede çıkıp planını bozabilir ben senden sonra senin titanını almıştım ben de gördüm geleceği diye (Çok zorlama bi teori oldu gerçi ama şu noktada öyle bir şey olmaz demek mümkün değil:p)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2020, 01:46

132

Spoiler

6b6c2c054c0f69186e899072b4d8d98661d567f4

good night crazy princess

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın