Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

On 21.11.2021 at 14:15, Silphatos dedi ki:

Çok beğendim oyunu henüz early access 1.5 episode var ama çıktığında full 3 episode olacakmış. Atmosfer (slav) quake, interaktivite de duke3d tadı veriyor.  Bu iki oyunun zamanında suyunu çıakrtmış 35+ arkadaşlara şiddetle öneririm 25 kağıt steamde 

https://store.steampowered.com/app/824600/HROT/

senenin 2021 olması dışında bi sıkıntı yok tstst

Sosyal ağlarda paylaş

olum dengesiz misiniz, oynuyorum diyorum, savunmadım ahaha HAYIR SAVUNMADIM ALÇAK PUŞT

oynamak da yasak.

az önce çıktım oyundan, 3,5 saatlik non-stop combat mmmh 

dundun dun du dUĞN DUĞĞN

bi de yani şeyi anlamıyorum, bak 3.5 saattir oynadım, "böyle saçmalık mı olur" dediğim tek bi şey oldu, jetteyim, füze kitleniyor, flareliyorum, uzaklaşıyorum. hiçbi şey yok, ZRNK yine lock ve bam, yokluktan füze çarpıyor. 

Ok, diyip biraz daha bekliyorum, self-repair.

Bu yani. Bi de keşke 10 fps daha yüksek olsa. Neyine ağlıyosunuz bu kadar bi anlasam dicem adam haqlı.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

E yasak tabi oynamak. Senin gibi dandik oyunları ne bassalar alırım kafasında düşünmeden day1'layan dayılar yüzünden kötü oyun seri üretimleri devam ediyor.

Yarın öbürgün süpergüç sahibi olup dünyayı ele geçirsem ilk ortadan kaldıracağım grup bu oyunları yapanlar değil, bunları satın alarak insanlığın yerinde saymasına neden olan senin gibi hayinler olur. Hepinizi gemilere doldurup madagaskara sürmek lazım . . .

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...