Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Alıntı

Billion Dollar corporation removes 3 classic and beloved GTA games from Steam, forces you to buy them on their shitty launcher, no gameplay is shown before it's release, almost little to no marketing at all because they know the game is a mess and they just want to make a quick buck.

Performance on PC is horrendous for a shitty reskin that looks literally worse than fan made mods, which they forced creators to stop developing after a cease and desist.

Character models are just rubbish, they either look plastic or someone put a smooth filter over them.

Rockstar literally treats PC Fans as second class citizens, while giving Console players games years before us. They don't give a fuck about players and only care about their bottom line by re-releasing the same GTA over and over again and milking GTA Online to death.

Sosyal ağlarda paylaş

Milette her şeye tek taraflı yorum yapıyor. Adamların tabi ki amacı para kazanma olacak zorlamı satıyorlar hafif cilalı remasterları (remake değil sonuçta) ister al ister alma kardeş neyin tatavası. Ayrıca kaba etlerine güveniyor ki kendi platformunda karının yarısını (şirket masrafları çıktıktan sonra diye hesaplayabiliriz) Steam ile paylaşmak zorunda değil. 

Tam donanımhaber forumcusu yorumları bunlar yani sadece language ingılış.

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.11.2021 at 11:33, Edriel dedi ki:

Milette her şeye tek taraflı yorum yapıyor. Adamların tabi ki amacı para kazanma olacak zorlamı satıyorlar hafif cilalı remasterları (remake değil sonuçta) ister al ister alma kardeş neyin tatavası. Ayrıca kaba etlerine güveniyor ki kendi platformunda karının yarısını (şirket masrafları çıktıktan sonra diye hesaplayabiliriz) Steam ile paylaşmak zorunda değil. 

Tam donanımhaber forumcusu yorumları bunlar yani sadece language ingılış.

baya bi baktım ama tek bir doğru laf etmemişsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Edriel sıçtın bi defa neyine sıvıyorsun, söylediklerinden gayet basmakalıp salak publisher hareketlerini savunduğun anlamı çıkıyor. Ya ben böyle demek istemedim kendimi düzgün ifade edememişim de, ya da söylediklerinin arkasında dur onun goygoyunu yap. Bır bır bır neye uzatıyorsun

Sosyal ağlarda paylaş

Salak publisher kime göre salak ? Publisher perspektifinden konuşuyorum, adamlar senelerdir GTA 5 online'ı milkliyorlar sana salaklık gelir ama dünya kadar para kazanıyorlar.

Gamepasste bedava şu anda yüklemedim remasteredı bile, savunmuyorum oynamamda, ya da gta fanboyu da değilim, bana göre de mantıklı değil oynamak adamları savunduğumu hangi cümleden çıkardın açıklasana ?

O kadar basma kalıp algın var ki objektif bir şey söyleyince direk "kötüyü savunmuşun" moduna geçiyorsunuz.

Adamlar minimum efor ile hafif cilalanmış halini paket halinde satıyorlar ve steam'e komisyon vermek istemiyorlar, şirket politikasına göre de gayet mantıklı. STEAM'A ÇIKARMIYORLAR BEN ORDA OYNIYCAM QQ çekenler gitsin tuvalette ağlasın adamları bağlamaz.

Sonuçta gelip burda AGA BU OYUN OLMAMIŞ SALAKLAR YAPAMAMIŞ EHEHEHEE, STEAM DEN DE ÇEKMİŞLER FUUUUUUUU diyen plebden başka birşey değil üstteki alıntı. Karınca dağa küsmüş ama ... karıncanın demiş dağ o hesap.

Senin çıkardığın anlamda umrumda değil hadi git şimdi nerdlüğüne gömül, ömrünü theorycraftla geçir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...