Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Lucasfilm Games announced

that it’s entering a partnership with Ubisoft to create an open-world Star Wars game.

The title will be developed by Ubisoft’s Massive Entertainment

https://www.wired.com/story/lucasfilm-games-star-wars-ubisoft-indiana-jones-bethesda/

?

The Star Wars galaxy is an amazing source of motivation for our teams to innovate and push the boundaries of our medium. Building new worlds, characters and stories that will become lasting parts of the Star Wars lore is an incredible opportunity for us, and we are excited to have our Ubisoft Massive studio working closely with Lucasfilm Games to create an original Star Wars adventure that is different from anything that has been done before.

Yves Guillemot, cofounder and CEO of Ubisoft

kizillelma tarafından düzenlendi
ek
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

... swtor'a gittim ama çok kötü eskidi grafikleri vaktinde de kötü olduğundan.

swtor ciktiginda bir cok seyi kotuydu (wow clone, unbalanced end game classes vs vs), buna mmo icin uygun olmayan grafik+fizik motoru dahil. ancak grafiklerin kendisinde bir problem yoktu. gayet guzeldiler, arka planlar iyiydi, ve stili bugun hala fena gozukmuyor.  sadece texture vs abanmamislardi, cunku mmo bu, hesap makinesinde bile calissin isteyebiliyorsun. 

Sosyal ağlarda paylaş

yok işte o clone wars tarzı grafikler bayağı kötü duruyor bence, aynı yıldan çıkan ve hala güzel gözüken oyunlar var. texture filan neyse ama modeller wow gibi neredeyse. oynanıyor yani oynanmıyor değil ama ubisoft modeli bir oyun olarak düşündüm de şimdi mesela asscreed odyssey gibi ama istediğimiz rolü oynayabiliyoruz, mükemmel olur.

ha yok gene jedi #23176512 oynatırlarsa gene o zaman meh.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Valla başıma bir şey gelmeyecekse Ubisoft oyunlarını seviyorum ben. Hatta liste yapasım geldi, son zamanlarda oynayıp başyapıt diyebileceğim Ubisoft oyunları:

Spoiler

Scott Pilgrim vs. the World: The Game

Rayman Origins

Rayman Legends

South Park: The Stick of Truth

Child of Light

Valiant Hearts: The Great War

TrackMania Turbo

Mario + Rabbids Kingdom Battle

South Park: The Fractured But Whole

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Valhalla

Star Wars oyunundan güzel bir şey çıkabilir ama The Division'ı yapanların yapıyor olması biraz şüphelendiriyor. Clone Wars'da geçen squad combat filan çıkmaz inşallah.

Sosyal ağlarda paylaş

"We definitely have games in development that we're going to be announcing.

It's fun to ship games," he said. "Alyx was great.

To be back doing singleplayer games, that created a lot of momentum inside the company to do more of that."

Gabe Newell 

?

https://www.pcgamer.com/gabe-newell-says-valve-has-games-in-development-that-were-going-to-be-announcing/

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.01.2021 at 17:17, Sam dedi ki:

işte bu enteresan ama hangi rol(ler) için olur acaba. mandalorian izledikçe swtor'a gittim ama çok kötü eskidi grafikleri vaktinde de kötü olduğundan.

valla şöyle diyim, guild wars 2 kurdum ve sanki 2002'den bir oyun oynuyor gibi hissettim. swtor da kurulu ve sanki 2016'dan kalma bir oyun oynuyor gibi hissediyorum.

high resolution update felan mı geldi bilmem de, zamanında fazla çizgi filmimsi diye kızdığım grafikler şimdi gözüme dayanılabilir geliyor ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bana da öyle geliyor. En son Outlast 2 denemiş ve kapamıştım. Kalbim var benim abi, o korku filmlerinin başında söylenen hamileler, kalp hastaları filan izlemesin olayı doğru. Çarpıntı yapıyor bunlar bende.

Game Pass oyunu olmasaydı hayatta almazdım. Aksiyondan çok adventure oyununa benziyor bir de, bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben o tür oyunlarda hep beklenti ve tetikte geziyorum o yüzden çok bir etkisi olmuyor. Anca beklenmeyen ani bir şey olursa korkutuyor o da tabi ilk defasında ? . Korku diye sırf kan gölü dolduran oyun/filmleri sevmiyorum. Gerilim kısmının ayrı bir tarzı var , kan man bu değil yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
On 10.11.2020 at 23:51, GERGE dedi ki:

GOG Galaxy ne güzel şeymiş ya.

Steam, Epic, GOG ve Xbox oyunları vardı, üç farklı launcher ile takılıyordum (GOG oyunlarını doğrudan siteden indirmiştim daha önce). Şimdi hepsi aynı arayüze girdi, arayüz de güzel.

Playnite'den GOG Galaxy'ye geri döndüm sanırım bu arada. Steam integration güncellenmeye başlamış, düzgün çalışıyor gibi.

Playnite iyiydi ama GOG Galasy ideal.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...