Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

..

EA has three weeks from the date of the order (15th October 2020) to change the way FIFA 19, FIFA 20 and FIFA 21 works in the country.

So, in effect, it has one week to make a change to its most recent FIFA games.

If it refuses to make a change, EA must pay €500,000 per week, up to a maximum penalty of €5m, in fines.

..

https://www.eurogamer.net/articles/2020-10-29-ea-to-appeal-5m-dutch-fifa-loot-boxes-fine

?

Sosyal ağlarda paylaş

Shepard strikes back ? remastered ME!!!

https://blog.bioware.com/2020/11/07/happy-n7-day-4/

Mass Effect Legendary Edition will include single-player base content and DLC from Mass Effect, Mass Effect 2, and Mass Effect 3, plus promo weapons, armors, and packs – all remastered and optimized for 4k Ultra HD. It will be available in Spring 2021 for Xbox One, PlayStation 4, and PC, with forward compatibility and targeted enhancements on Xbox Series X and PlayStation 5. More information to come in the new year!

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

JRPG'ler iyi beceriyor daha bir lineer öykü odaklı olduklarından, ama batıdan çıkanlar pek güzel olmuyor. Trails in the Sky I-II epey iyiydi mesela bu konuda.

İlk bir oyunda romance buydu benim için ama, sonrakiler için hep ölçüt oldu, geçebilen az tabii (nostalji etkisi de olabilir):

latest?cb=20180925113518

Ayrıca:

Sosyal ağlarda paylaş

deinorra sayılmaz. onla oyunda romance yaşamıyordun. annah sayılır. ikisi de plot un, hikayenin parçası eyvallah torment'a. 

baldur da da işte hayatınız muhabbeti vardı. karakterinin mürvetini görüyordun ama geri kalan oyunlar çok cringe arkadaş. 

ha ama PF:kingmaker da enteresan yapmıştı. lawful stupid, 9 int li ftr hatun vardı romance lenen. ben de chaotic neutral herkese dalan bi MC yapmıştım. hep gıcığına gitim. artık nasıl kodlaşmışlarsa romance i, kız durmadan senden nefret ediyorum, iğrençsin deyip sonra da let s spend some time together. 

adamlar kazara mı ne hatefuck kodlamışlar resmen. belki gerçekçisi budur, bilemiyorum...

Sosyal ağlarda paylaş

Remastered ME'den cacık olmaz muhtemelen. Amatörlerin daha iyi yapacağı HD pack+tonla yeni bug+zor bi ihtimal az bir şey cut content(2. de biraz vardı) full fiyat çekerler. Gereksiz fiyatları sebebiyle olmayan dlc'ler vardı EA play'e falan gelince belki onlar için bakılır.

Şu 5-10 yıllık oyunlara remaster olayı da bitsin kült oyunlara/serilere 20 yıl sonra remake/reboot yapsınlar çok istiyorlarsa.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

DRM ile ilgisi yok, zaten internette tüm GOG oyunlarını ve yamalarını korsan olarak bulabiliyorsun. Ayrıca bölgesel kısıtlama ve DRM tamamen ilgisiz şeyler, bölgesel fiyatlandırmada satmadan önce kredi kartının ülkesine bakarlarsa sorun çözülür.

Bu arada istediğim oyunların iyi bir kısmı Epic Games exclusive görünüyor; Godfall, Bugsnax, Pathless, Immortals: Fenyx Rising, Oddworld: Soulstorm, Valhalla...

Çıkmamış oyunlardan istek listemde sadece Atelier ve Bloodlines var Steam'de.

Godfall AMD'den hediye geldi bu arada, yarın iner.

Tekrar söylüyorum burada, GOG Galaxy çok iyiymiş, her PC oyuncusuna gerek. Var mı böyle daha iyi programlar? Playnite diye bir şey de buldum ama UI çok kötüydü.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, GERGE dedi ki:

DRM ile ilgisi yok, zaten internette tüm GOG oyunlarını ve yamalarını korsan olarak bulabiliyorsun. Ayrıca bölgesel kısıtlama ve DRM tamamen ilgisiz şeyler, bölgesel fiyatlandırmada satmadan önce kredi kartının ülkesine bakarlarsa sorun çözülür.

regional ayırması gerekmiyor mu, kredi kartından ziyade "x ülkesinden bağlanıyor" diye? bi de sanki alsan bile yükleyemiyordun filan diye aklımda kalmıştı ama gift'i vs gönderemiyordun region'lar arası, ondan demiştim drm diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...