Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, eregorn dedi ki:

Alım gücü de önemli değil mi fiyat belirlerken? Hadi doları 7 aldık çarptık, üzerine vergi koyduk falandan daha karmaşık olması gerekiyor gibi geliyor bana. Özellikle dijital ürünlerde.

saçma geliyor bana local pricing. vardır tabi satıcının kafasında bi sürümden kazanma fiyat performans endeksi tabi. ama dışardan bakınca benim sattığım ürün sabit, birine 3 kuruşa satıyorum, birine 13. (işimize geliyor tabi, orası ayrı)

48 dakika önce, Black-ice dedi ki:

dolar 1,5 tl olsa saçmalık mı olacaktı anlamadım

dolar 1.5 lira olsa saçmalık olmayacaktı 60 dolarlık oyunun 90 lira olması. bakıyoruz dolar 1.5 lira mı?

değil.

Sosyal ağlarda paylaş

çoğu publisher o valve suggestedı kullandığı için zaten arjantinden sonra en ucuz 2. regionız katalogun %90'ında, bazıları böyle kendi editliyor yapacak bir şey yok. eskiden orta sıralarda olurduk, rus hindu çin falan çeyrek fiyatımız olurdu, fakirleşmek böyle bir şeymiş demek 

lokal pricing bana da çok saçma geliyor mesela euda vs olsam her oyunu alırken bakardm sonra bu farkı görünce almazdım kazıklanıyorum diye asd. ama satıcının kafada yatan fakirlere hiç satamamaktansa 3-5 bir şey alalım düşüncesi herhalde, digital şeyin zaten lojistiği depolaması bilmemnesi de yok kaçtan satarsan sat

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

27 dakika önce, Xenus dedi ki:

https://devolverdigital.com/propaganda/our-actions-against-scammers-and-an-apology

gray marketta arjantin keyi satıyorlarmış. olan alanlara ve arjantin'in local pricing'ine olmus dsdf

kendi sitende regional pricing kasarsan öyle olur tabii, bas herkese 20 dolar ne uğraşıyon ashahah

https://steamdb.info/app/1097150/ steamde de arjantini elemişiz bu sayede, ŞAMPİYONNNNNnnnn

Sosyal ağlarda paylaş

alım gücü denen birşey var zaten, nintendo gibi kafanda hayali bir değer biçip ille onu istersen insanlar ya korsanlar ya da almaz gayet basit. onun yerine st gaben bulmuş işte çözümü, satamamak yerine ucuza satmak her zaman daha iyi. bir oyun on dolarsa bile bunu on milyon kişiye satsan tamam zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

kardeş bizde sürüm ile hallediyor işte ? , 3 kişi bir araya gelip anca 60 doları çıkarıyoruz huahe. Öteki türlü doğru dürüst kimse almıyor işte. Bize oyun kesinlikle 200ü aşmamalı. 150 ideali. 400 lira gördüğüm oyuna genelde ignoru basıyorum. Bundle düşene kadar oynamasamda olur dert değil ? . 

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, eregorn dedi ki:

Witcher 3 çıktığında dolar yamulmuyorsam 3TL idi. Witcher 3 piyasa fiyatı yine yamulmuyorsam 60TL idi. 60Dolarlık oyun 60TL olabiliyorken neden şimdiki oyunlar 400TL olarak piyasaya çıkıyor onu anlamıyorum. Tamam tekrardan 60TL olması mantıksız olabilir ama 400TL'de biraz yüksek sanki

akrabaları toplayın döviz büfesine ters ters bakın düzelir........

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...