Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

ne ilacı abi çok rahat karıştırmıştır birkaç şeyi blackout olmuştur sadece alkolle

ama vay be avallone abi sen de mi şerefsin çıktın ? geçen yılda bethesda müzikçisi jeremy soule böyle 3-4 tane iş arkadaşını sıradan geçirmişti galiba

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kadın sarhoş oluyor. kadını, yanında başka insanlarda varken kadının otel odasına götürüyor, sevişek mi sorunca ret cevabı alıyor ve paşa paşa gidiyor.

kadın yıllar sonra twitterda sexual predator diye cıngar çıkarıyor. ben 30uma geliyordum ama genç gösterirdim, benden daha genç kadınlarla takılırdı sübyancı diyor.

adam şirket kartıyla alkol benden diyor. al sana süper karışım yaptım demiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, Silphatos dedi ki:

ne ilacı abi çok rahat karıştırmıştır birkaç şeyi blackout olmuştur sadece alkolle

ama vay be avallone abi sen de mi şerefsin çıktın ? geçen yılda bethesda müzikçisi jeremy soule böyle 3-4 tane iş arkadaşını sıradan geçirmişti galiba

Yaaani... Ya saçma alkol oranını fark etmeyecek kadar bilinçsizce birkaç bardak içmesi lazım, ya çok hızlı shotları götürmesi lazım, ya da kötüleştiğini fark ettiği halde içmeyi sürdürmesi lazım bence. Yoksa hiç farkında olmadan blackouta varacak kadar içmek çok gerçekçi gelmedi bana. Kötüleşip içmeyi sürdürdüyse o da tamam, ama onu da iş ortamında yapması garip geldi, o yüzden sektörde mi böyle şuursuzluk var dedim. İhtimaller buyken ilaç mı var diye şüpheleniyor insan.

Sosyal ağlarda paylaş

Update, Paradox Interactive: A representative from Bloodlines 2 publisher Paradox Interactive has explained Avellone's involvement with the game was "brief," and that none of the content he produced would be used in the game. The company didn't comment on the sexual harassment and assault allegations.

offff

ya koca koca adamlar nasi bu duruma dusebilir sen koca chris avalonsun yuklesene tinder,koy 2 tane ferrarili foto ordan yuru,yemek yedigin yere pisleme,hic mi yol yordam bilmiyorsun ya,offf.

penis sen ne bela bi organsin allah belani versin

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Avellone un hatası rape ve sexual misconduct yok diye ortaya çıkıp dava açmaktansa direk özür dilemesi, haliyle cancel culture üstüne düştü.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-06-24/video-game-industry-rocked-by-outpouring-of-sexual-misconduct-allegations

Alıntı

She said she met Avellone through friends in the gaming industry at a convention in 2012. At the hotel bar, Karissa said, Avellone put down his Obsidian credit card and bought multiple rounds of drinks for attendees. 

“They were coming so quickly,” said Karissa. “It was almost like as soon as my drink was gone, Chris already had one or two more for me. I remember refusing him, just being like, ‘I'm good, I don't need another one.’ He would literally just be like, ‘Come on, let's go to the bar, let's get you another one.’ He did that multiple times throughout the night.”

Karissa said the alcohol “all hit me at once,” and that she remembers walking back to her hotel room with Avellone and two of her friends. She said she vaguely remembers Avellone trying to kiss her on the way up, and kissing her again when they arrived at the hallway outside her room.  At one point, Avellone then put a hand down her pants, after which she told him to stop, Karissa said she remembers. “I told him this is not a good idea,” she said. “He stopped, then took his hand out of my pants. I think he kissed me one more time, and then left.”

Bi taraftan geçen sene oyunlar apolitik de olabilir dediğinde kuduran SJW ordusu var, bi taraftan da New Vegas'ın içerdiği tecavüz / ırkçılık öğeleri tartışılırken "BEN YABMADIM SAWYER YABDI" diye Josh u kurtlara atmıştı unutmayalım. Cancel culture tanrı manrı dinlemez vurur

Bu arada fun fact, avellone un karısı da gayet böyle bi convention ortamında tanıştığı bi small time producer, benzer şekilde takılıp sonra görüşmeye devam ediyorlar baya ciddi ilişki yaşayıp evleniyorlar. Yani adamın kafasında gayet normal olaylar bunlar, fakat tabii ki weinsteinla bir tutulacaktı çünkü BASED AVELLONE

creative_director_chris_avallone.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

İmzalı kağıt da kurtarmaz. Zamanında ABD'de bu tarz olaylar artınca (çok ciddi sayıda erkek üni öğrencisi yalan taciz/tecavüz beyanıyla hapse girip bayağı bi miktarının sonradan suçsuz olduğu ortaya çıkınca) bunu app'e oturtmaya çalıştılar startup kurup. İki taraf da consent onaylıyor, app de match ediyor. İleride sıkıntı olursa çıkartır gösteririz diye. Sonra hukuk dedi ki consent anlık bir karar değil bir süreçtir. İlişkinin başından sonuna kadar mutlaka olması gerekir. Baştan onay vermiş olmak sonrasında bu karardan dönmemeyi garantilemek anlamına gelmez. Başta teyit veren appte onay yollayan kişi ileri aşamada hatta seks esnasında fikir değiştirebilir ve artık consenti olmayabilir. O anda durmak gerekir, dolayısıyla önceden verdiği teyit hükümsüzdür, bir şey kanıtlamaz.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ahah en güzel tarafı da bu bölümü sevgililer günü'nde yayınlamıştı. aptal muricalılar bidon co'yu seçmeseydi 4 yıl şu adamı izleyecektik snl'de.

avellone konusunda da artık ne oluyor emin değilim çünkü suçlama >>>>> kanıt oldu artık, çamur at izi kalsın. özür dilemeyip hemen karşı dava açmak lazım doğru değilse. mülayimlik prim yapmıyor.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

After that night, Karissa said she remained friendly with Avellone, and that he was “a perfect gentleman” the rest of the weekend, which “kind of pushed off what had happened in my head.” She said that their friendship ended after he had a difficult relationship with one of her other friends, and that it only occurred to her recently that something went wrong that night in 2012.

“It actually didn't start to click with me until other women in the industry started coming forward with their stories, and seeing how similar they were to mine,” Karissa said, referring to the outpouring that began on Friday. She spoke up after seeing an interview with Avellone on the gaming website IGN for The Waylanders, a new video game he was helping write.

lmao bu ne.

"yıllarca sallamadım, düşünmedim, sonra dedim ki madem moda olmuş, NEDEN HAYATINI KARARTMIYORUM FOR THE LULZ"

"ismim gizli, karanlıktan çamur atıyorum çamur atıyorum, popom kuru kalıyor."

Sosyal ağlarda paylaş

galiba Paticik hayatımda ilk defa Sam'le aynı fikirdeyim.

Hani Avellone belki şaibeli bir takım hareketlerde bulunmuştur, hani ateş olmayan yerden duman çıkmaz, 2359827 firmanın hepside olaylar sırf iddia olsa bu kadar tepki vermez diye düşünmek istiyorum.

Öte yandan bu bana bunları yaptı, şöyle şöyle witnesslar var diyip, sonra 0 isim vermekte aynı derecede şüpheli.

Sosyal ağlarda paylaş

Ne yaptın İsmail ?

Assassin's Creed Valhalla creative director steps down following accusation of long-term affair with a fan

..

Assassin's Creed Valhalla creative director Ashraf Ismail has announced that he's stepping down from the project.

The move follows an accusation made earlier this week that Ismail,

who also worked on Assassin's Creed Origins and Black Flag,

was engaged in a sexual relationship with a fan while hiding his marriage from her. 

..

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-valhalla-creative-director-steps-down-following-accusation-of-infidelity-with-a-fan/

Sosyal ağlarda paylaş

Innocent until proven guilty diyoruz.

SJW furyasının patiyi vız geçmesi beni mutlu eden şeylerden. Bir şekilde gerçek çıkarsa aşırı üzülürüm ama, all time favorite adam.

Louis CK 2.0 olmuş ama şimdiden. Hala şu özür dileme işinden kurtulamadılar. Sadece bir kereliğine suclanan insanın kendi versiyonunu beyan etmesini diliyorum. Let the chips fall where they may.

Edit: Of article'a baktım tam safsata yuvası. Şu imagelar yeterli zaten mentaliteyi görmek için.

96Pb1ZS.png

"They have nothing to gain be reliving their trauma"

Pleb beyninin varsayımlarla olan savaşı gerçekten yokuş yukarı.

bYQmYWf.png

Classic.

xunn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, kizillelma dedi ki:

Ne yaptın İsmail ?

Assassin's Creed Valhalla creative director steps down following accusation of long-term affair with a fan

..

Assassin's Creed Valhalla creative director Ashraf Ismail has announced that he's stepping down from the project.

The move follows an accusation made earlier this week that Ismail,

who also worked on Assassin's Creed Origins and Black Flag,

was engaged in a sexual relationship with a fan while hiding his marriage from her. 

..

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-valhalla-creative-director-steps-down-following-accusation-of-infidelity-with-a-fan/

Olm ne alakası var bu eşinle arandadır, evliliğin yıkılır tırt bir bireysin okey de, niye kariyerini terk ediyor bu insanlar ben bunu anlamıyorum. Yemek de yemeyin abi bi ölüm orucu çakın penance olarak. Ve bunu biz niye biliyoruz ya? Haber yok galiba ilginç. Sanki bilmememiz gereken şeyler bunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...