Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

batı'nın çin propagandasını yemek ne acı ya. çoğunuz çinli biriyle muhabbeti bile olmamıştır. MAGAcılarla aynı saftasınız bunu bilinde dsdf. kodaman beslemek falan yok, üreten besleniyor ama steam'de yıllarca gaben'ın KOCAMAN götü beslendi mesela.

oyuncu açısından basite indirgesek, niye tutti fruttili, krem karamelli dondurmayı sadece egs satabiliyor, steam satamıyor diye ağlamak gibi bişi bu. karşıda bedava sos da var her hafta daha ne.

bedava-ve-ekstra-bir-g%C4%B1da_482365_m.

Sosyal ağlarda paylaş

Exclusive'e itiraz edenlere bedava oyun verdi diye cevap veriliyor ama bedava oyun dağıtmanın ön koşulu bir takım oyunların sadece orada satılması değil ki. Eğer exclusive olayına hiç girmese epic(kendi yaptığı oyunlar hariç) zaten ciddi bir tepki olmayacaktı.

Elinde dünyanın en popüler bilgisayar oyunu var, üstüne bedava oyun veriyorsun. Bu ikisi müşteri kitlesi oluşturmaya yeter de artar. Gog'la falan alakası yok. Zaten pazar payını hızlı artırma imkanlarına sahipken exclusive girmek müşteri aleyhine agresif bir yöntem bence.

Açıkçası Epic'in amacı Steam varken var olmanın ötesinde bence. Epic en çok kullanılan pc oyunu platformu olmaya çalışıyor, bunu da en iyi hizmet veren platform olmadan yapmaya çalışıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

en ucuz neresi ise orayi tercih ederim, epic bana 270 kaatlik oyunu 40'a satiyosa ordan alirim, satmiyosa steamdan alirim yani bunun niye tartismasi donuyo lol

bedavalari da alin dursun kenarda ne zarari var

yani tuketici olarak birincil kaygimiz fiyat degil mi? fanatizm mi birinci kaygimiz? steamda yoksa almam diyenlere soruyorum

Sosyal ağlarda paylaş

classy olmak gibi bir derdi oldugunu sanmiyorum steam in. Zaten su attiklarin tarzda yapimlari ilk defa görüyorum yıllardır steam kullanıyoruz. Indie tab ının en altlarında bunların satilmasi niye umrunuzda oluyor ki zaten. Girip vah vah güzelim bir zamanların elit store u ne hale geldi mi diyorsunuz? Ana sayfamda cikmadigi surece umursanacak bir durum degil bence. Cok istersen tag leri blocklaya da biliyorsun.

Indie oyunlar zaten çogu low effort cash grab attempt. Aralarında guzel olanları adını duyuruyor zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, Nekro dedi ki:

classy olmak gibi bir derdi oldugunu sanmiyorum steam in. Zaten su attiklarin tarzda yapimlari ilk defa görüyorum yıllardır steam kullanıyoruz. Indie tab ının en altlarında bunların satilmasi niye umrunuzda oluyor ki zaten. Girip vah vah güzelim bir zamanların elit store u ne hale geldi mi diyorsunuz? Ana sayfamda cikmadigi surece umursanacak bir durum degil bence. Cok istersen tag leri blocklaya da biliyorsun.

Indie oyunlar zaten çogu low effort cash grab attempt. Aralarında guzel olanları adını duyuruyor zaten.

yıllardır şu steamdeki çer çöp zerzenişini anlamadım gitti

Sosyal ağlarda paylaş

Electronic Arts dropped a pile of its games on Steam today, and EA Access is 'coming soon.'

heh bunların niyetleri belli oldu fiyatı gömüp sonra EA access satacaklar ?

08300bb8f9f8d53c655264e847af0be7.png

Here's what's arrived, in no particular order:

Dragon Age 2 - $10/£9/€10 (50 percent off) - 129TL %50 indirim ile 64.50TL

Crysis 3 - $10/£8/€10 (67 percent off) - 199TL indirimle 65,67TL

Need for Speed Heat - $28/£24/€28 (60 percent off) 499.99TL LOL , indirimle 199.99TL

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville - $20/£18/€20 (60 percent off)

Need for Speed Rivals - $10/£9/€10 (50 percent off)

Need for Speed - $10/£8/€10 (67 percent off)

Unravel - $10/£9/€10 (50 percent off)

Unravel 2 - $10/£9/€10 (50 percent off)

Sea of Solitude - $10/£9/€10 (50 percent off)

Fe - $10/£9/€10 (50 percent off)

Dragon Age Inquisition - $20/£17.50/€17 (50 percent off) 279.99TL ? %50 indirimle 139.99

Burnout Paradise Remastered - $5/£4.50/€5 (75 percent off)

Mirror's Edge Catalyst - $10/£9/€10 (50 percent off)

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

fallen order Steam'de bilmemkac milyon sattigindan ea'nin stratejisi iste bir gecede, Access yazin gelecek demisler.

bu arada originde sahip oldugunuz oyunu Steam'den alirsaniz origindekinin ustune yaziliyor Steam versiyonu, dlc mlc, o yuzden Steam'dekiler goty, collection vb hep.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...