Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

24 dakika önce, knox dedi ki:

epic cebinden dünyaları veriyor derken, ne veriyor çok takip edemiyorum lütfen bilen biri aydınlatsın.

duzenli olarak indie oyunlar hediye ediyorlar. guzel de oyunlar. fakat bit yenigi var: fiyat, firsat, imkan veya platform yaristirmak yerine exclusivity anlasmalariyla baska yerlerden satin almamizi engelliyorlar. hediyenin maksatlarindan biri de bunu goz ardi etmemizi ummak.

bir baska degisle komur ve makarna veriyor.

Sosyal ağlarda paylaş

steam fiçurları olmadan oyun oynayamıyorum yav

o kartlar düşmeli, aşivamentler gelmezse boşluk hissediyorum boşuna oynuyoruz

epic reviewsız, forumsuz kör topal bıraktı bizi. tam bir faşist distopyası :///////////

@knox bedava humblebundle monthly, ps plus tier oyun dağıtıyorlar her ay. KS'da PC VERSION diye duyurdukları oyunları exclusive anlaştıkları için steamciler ağlamasın diye tamam lan ben karşılıyorum refundları diyip devi koruyorum çektiler. megasale yaptı yine bütün discount'u cebinden verdi adamlar, dev'e zararı yansıtmadı zaten 200k satış garantisi veriyorsa atıyorum adam full price ödüyor gidip sana discountla 15$ off satıyor. sonuç 30 liraya control, vampire pre-order alıyorsun end user olarak.

Xenus tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın da, konu dışarıdan bakınca tam bir AKP/CHP veya Fenerbahçe/Galatasaray kavgası.

Şu haliyle iki tarafın da fikrini değiştirme olanağı yok; anlamsız espriler, bok atmayla ile sidik yarıştırıyorsunuz.

Salın şu gündemi bir ya, EGS başlıkları yetmezmiş gibi buna da dadandınız. Düzgün birkaç şey okuyorduk o da piç oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Gangren dedi ki:

Kusura bakmayın da, konu dışarıdan bakınca tam bir AKP/CHP veya Fenerbahçe/Galatasaray kavgası.

Şu haliyle iki tarafın da fikrini değiştirme olanağı yok; anlamsız espriler, bok atmayla ile sidik yarıştırıyorsunuz.

Salın şu gündemi bir ya, EGS başlıkları yetmezmiş gibi buna da dadandınız. Düzgün birkaç şey okuyorduk o da piç oldu.

Forumda konusulan 3-5 tane konu kaldi zaten neden bitirmeye calisiyorsun acaba

Sosyal ağlarda paylaş

bazi mesajlar spesifikligi nedeniyle obur thread'e daha uygun olabilir fakat donen muhabbete off-topic muamelesi yapilmasini anlayamadim. store muhabbetleri organik olarak bagli pc gaming'e. alim aliskanliklari, anlasmalar, erisebilirlik pc gaming'in gundemini belirleyip gelecegini kestiriyor. tam bir "gormek istemiyorum, o sebeple" mesaji olmus o.

Sosyal ağlarda paylaş

Red Dead Redemption 2 rating suggests PC announcement soon

http://www.classification.gov.au/Pages/View.aspx?sid=vGQ70rW8wnzHYwo97qNYtg%3d%3d&ncdctx=iM3%2BKRW83mTmJwnfbiIBud3WbM4I25BJyLXd%2fwUtd8vOSCI0%2B5G4BsU%2B%2fURGWv3jXk4vUk9iXUBKgThhnUg3pQ%3d%3d

https://www.eurogamer.net/articles/2019-09-24-new-red-dead-redemption-2-rating-suggests-pc-announcement-isnt-far-away

Sosyal ağlarda paylaş

Veteran developers of Elder Scrolls have founded a new studio and are working on a new RPG, according to PC Gamer.

Calling themselves OnceLost Games, the studio includes Julian LeFay, also known as “The Father of The Elder Scrolls.” OnceLost Games is comprised of three other original designers of Elder Scrolls Arena.

Elder Scrolls Arena is actually available to play free, so check it out if your interested. Regarding the new RPG, we know very little about it at the moment. However, their site states,

“We're hard at work on our debut role-playing game title, which will be a massive open-world fantasy adventure, and will boast revolutionary technology and game design by some of the most celebrated veterans of computer gaming, who have created multiple Game of the Year-winning titles.

We'll have an exciting announcement by the end of the year, so to stay tuned, please sign up below be notified about our game announcement as soon as it's ready!”

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...