Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Komutan said:

Jagged Alliance: Flashback ekimde çıkacak. Kendim oynamadım ama forumlarında okuduğum yorumlarda oyunun temelinin iyi olduğu, fakat bu kadar kısa bir sürede tamamlanabilecek bir aşamada olmadığı söyleniyor. Ama adamlarda paralar suyu çekmiş, yapım sürecini fazla uzatamıyorlar.

Hmm şimdi sen deyince baktım baya iyi duruyor, serinin fanı olarak alırım mutlaka ama bu paraya değil. Bu kadar iyi olacağını bilsem KSteyken alırdım 20 dolara.

pazar günü oynadım, çooooook eksiği var
Sosyal ağlarda paylaş

ks. kullanamıyorlarsa, kullanamayanların suçudur...

finansman olarak en verimli yöntem olduğunu hala iddia ediyorum.

10.000 kişiye, 100 tane temelsiz hedefler sunacağına, 10 tane yapabileceğin, ama gerçekten ilgi çekici şeyler sunarsın, sonuçta kahvede traş bıçağı satmıyorsun hedef kitlenin düzeyi belli...

ama burada iki kilit mesele çıkıyor:

-vizyon
-ve bu vizyonu gerçekleştirecek yetenek...

piyasanın sorunu, vizyon kısmını diğerlerinden aşırıp, bununla birlikte sınırlı yetenekleri ile büyük paralar kazanmaya çalışan mantarların türemesi...

bunun için bütün reklam kanalarını kullandıkları için -diğer konu- ürünlerininde sata biliyorlar.

böyle gürültülü bir ortamda, paranın "para kazanma vizyonu" olanlara gitmesi ise normal karşılanacak bir durum.

özetle:

90 ların güzel günlerinde olduğu gibi,

yeni fikirleri olan vizyon sahibi, yetenekli kişilerin, mevcut piyasa şartlarında gerekli finasmanı almaları ve reklamlarını yapmaları için iyi bir yöntem.

sistem parayı bulduğu süreç içinde reklamı da yapıp ve üstelik bedavaya getirmesi de üzeride durulması gereken ve atlanmış bir katma değer bence...

son olarak, hedefler, yetenekle doğru orantılı olunca sorun olacağını düşünmüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...