Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışı sitelerine bağlanılamıyor?

Sam

Öne çıkan mesajlar

Kabloyum
ftp://ftp.gamesdomain.co.uk/pub/games/halflife/mods/counterstrike/csv15full.exe
Bu adresten ortalama 5kbs ile download yapıyorum. Tamamen çökmüş değil az önce sharereactor.com ve yahooya da bağlandım. Çok fark yok sanki :)[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Insomnia yeni bir cikis bulmus arkadaslar, tebrikler ;)

Kac kere soylememiz lazim, yurticinde bir sorun yok, yurtdisi da cok kotu de olsa calisiyor. 622'lik baglantinin yaninda 2 tane de 155 gitmis durumda ayrica, sirf 622 degil yani.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

kablolu bağlantım var
sabah dönem ödevi yetiştirecem bin bir zorluklaittirmeler ve kaktırmalarla istediğim bilgilere kavuştum

icq bayaadır açılmıyor, türk sitelere girebiliyoruım sorun yok zınk die açılıyorlar, kazaadan 14-15 le dl yapıyorum

yaa bizim istanbul-üst göztepe mevkiinin bağlantıları zaten sıçışitı bu depremle sallanan bağlantı kabloları yüzünden iyicene sıçış oldu
offf[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

Evet kessinlikle kanser edicek bi yavaşlıkta heryere bağlanıyorum :p ama bağlanmakla uzaktan yakında alakası yok içeri gidip çay falan içsem ancak bağlanıyo...[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Cezayir yakınlarında meydana gelen depremden dolayı, İtalya ile Fas arasındaki denizaltı kablolarda (SMW3) arıza meydana gelmiştir. Bu nedenle yurtdışı internet (ABD-Sprint 622, ABD-C&W 155, İngiltere-C&W 155) hatları kesildi.

Bu kesinti nedeniyle yurtdışında bulunan servis sağlayıcılara ulaşmak imkansız hale gelirken, yurt içinde bulunan serverlarada yurt dışından erişimde problemler yaşanıyor.
Kaynak: Cehennem[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

sallayın yabancı siteleri işte negzel pepelek'imiz var konuşuyoruz, tartışıyoruz.. :)

ya o da olmasaydı.. :-p[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sam aklıma geldi
baba anlatırdı tv olmadan önce aile içi diyaloglar fazlaydı
insanlar konuşurdu şimdi tvye bakıp saatlerce birbirleriyle konuşmadan oturuyolar .....

ehe buda ona benzedi biraz :)
yurt dışı çıkışları normalken herkes oyun falan oynuyo
sb ao daoc uo hede falan

şimdi ne guzel konuşuyosunuz işte[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

elektrik kesilince de birbirimize giriyoruz ama evde, amerikan güreşi maçı gibi oluyor, bilgisayar olmalı en azından.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aron-Caldwell, 22 May 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Ya konusmak istemiyom uo oynamak istiyom ehe[hline]The-Hunter - Atlantic

Sen zaten bağımlısın, 24/7 oynuyosun. bi hafta oynamayıver, dinlenirsin. :-P[hline]®The roof is on fire, we don't need water, let the motherf**ker burn©
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...