Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Silahlı Kuvvetleri ( TSK. )

AsRoyal

Öne çıkan mesajlar

kinguard said:

TSK isminde ne varmış pardon? Klavye başında rahat rahat yazı yazabilmenizi neye borçlu olduğunuzu unutmayın.

Ayrıca muhtelif oyunlarda swedish empire da gördüm, german fleet de gördüm.

Sıkıntısı olan varsa girmesin. Saygı duymayı bilmeyenler öğrendiğinde araştırma yapsın biraz da neyin ne olduğunu öğrensin.

İlk emri "Oku!" olan bir dinin bu kadar fazla cahili nasıl barındırdığı çok enteresan.

http://inciswf.com/imanageldim.swf
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşları tanımıyorum. Zamanında Deniz Mahsulleri Ofisi adlı bir corp ta bulunmuş olarak yadırgamıyorum.
Türk silahlı kuvvetleri corp adı olarak gayet normal.
Hatta kurucuları belki de ordu da subay, astsubay filandır koymuşlardır.
Millet neden bu kadar aşırı tepki gösteriyor anlamış değilim. Oyun bu ya, isteyen istediği şeyi koyar.

Elin avustralya ve yeni zelanda oyuncuları corp kurup ANZAC alliance diye koyabiliyorken bizim türkler Türk silahlı kuvvetleri neden koyamasın ?

Not: Gerçi arkadaşın kime borçlu olduğunuz unutmayın filan kelimesi, gereksiz ergen milliyetçiliğine benziyor o ayrı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

1000 tane oyun çıktıysa
999 tanesinde türkler oynadıysa
998 tanesinde türkler grup kurduysa
997 tanesinde kesinlikle TSK, ottomans, turks, kuva-i milliye, osmanlı, akıncı, çılgın türkler, yeniçeri, anatolian tigers, göktürkler, bordo bereliler, istiklal tadında türk grupları bulunur.

bunlar tabiki belirli bir süre sonra bölünürler.
başka benzer isimlerle alt gruplar ayrılır.
sonra kalan grup dağılır.

kaç sene oynadım eve, türk corpları kadar dağılmaya eğilimli corp görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Arkadaşları tanımıyorum. Zamanında Deniz Mahsulleri Ofisi adlı bir corp ta bulunmuş olarak yadırgamıyorum.
Türk silahlı kuvvetleri corp adı olarak gayet normal.
Hatta kurucuları belki de ordu da subay, astsubay filandır koymuşlardır.
Millet neden bu kadar aşırı tepki gösteriyor anlamış değilim. Oyun bu ya, isteyen istediği şeyi koyar.

YASAK KARDEŞİM YASAK
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

1000 tane oyun çıktıysa
999 tanesinde türkler oynadıysa
998 tanesinde türkler grup kurduysa
997 tanesinde kesinlikle TSK, ottomans, turks, kuva-i milliye, osmanlı, akıncı, çılgın türkler, yeniçeri, anatolian tigers, göktürkler, bordo bereliler, istiklal tadında türk grupları bulunur.

bunlar tabiki belirli bir süre sonra bölünürler.
başka benzer isimlerle alt gruplar ayrılır.
sonra kalan grup dağılır.

kaç sene oynadım eve, türk corpları kadar dağılmaya eğilimli corp görmedim.

Wow da Anatolian Tigers guild ini biz kurduk ama 6 ay sonra alliance dan horde a geçelim deyince kıyamet koptu. Dağıldık.

Evet türk corpları genelde dağılmaya meyillidir.
Sosyal ağlarda paylaş

EVE'de herkez dağılıyor ya, ama corp ismi kalıcı bir olay dağılsanda senin historyde hep gözükücek o yüzden dikkat edilesi bir olay, ha fark eder mi etmez kimsenin sonuçta taktığı ettiği yok ismin ne olduğunu çok abuk subuk rus corpları var yada başka corplarda var. Bazı durumlarda temiz corp history faydalı, Kaliteli bir corpta bulunduğunuz zaman hem pozitif etkisi olurken hemde o corptan ayrılmış olmanın nedenini sorgulayabilir yeni başvurduğunuz corp.

Epey pimbirikli recruit yapan corplar var. Referans bile yetmiyor çoğu zaman.

Yani isminden ziyade bulunduğun alliance ve yaptığın işler daha önemli KB history gibi, istersen osman kılıcımı çalamadı koy corp ismini ama gidip kötü alliancelara girersen yada kiracı olarak takılırsan sağda solda farmer corp olarak adın çıkar sonra ilerde ciddi pvp alliancelarına girme şansın azaılır igib.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumları baştan,sonuna kadar okudum. O kadar gereksiz,o kadar alakasız yorumlarda bulunurmuş ki. Bir tane adam çıkıp,(Hayırlı olsun kardeşim) dememiş.

Ben şahsen corp u kurdukları ilk anlarda. Gözüme çarptı, o kadar güzel corp ismi koymuşlar ki . Title ları bile çok hoş duruyor. Bir tanesine,convo açıp. Çok güzel title yazsınız var. Bana cevap olarak teşekkür ederim. Demeleri bile hoşuma gitti.

Ha olaya gelelim. TSK(Türk Silahlı Kuvvetleri) veya Ottoman(Osmanlı) ismimden şikayetçi olan varsa. Soruma kısadan cevap versin. Askerliği kimin hizmetinde yaptın?

Ben şahsım adıma Corp u bu denli güzel isimle kuranlara ayrıca; Teşekkür Ederim.

İsim vermeden konuşayım, bu tür'den corp isimleri koyulup'ta dagılmaları tarzında yorum da okudum. Dağılmaması mümkün mü. Bu şekilde düşünceyle?

Ben tekrar kendilerine Başarıları Dilerim.

LÜTFEN SAYGI PENCERESİNİ KAYBETMEYELİM.SONUÇTA ARAMIZDA YORUM YAZANLARDAN ASKER COCUKLARIDA VAR.

KENDİLERİ TEKRAR BAŞARILAR DİYORUM. KISMET BELKİ BİR GÜN BENDE ARALARINDA BULURUM.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Claiborne said:

abi ben bu türklerin oynadığı oyunlarda sergilediği gereksiz milliyetçiliği bi türlü anlayamıyorum ya.

LegendTurks diye guild mi olur abi. CrazyTurks falan sdfsdfsd. siz hiç NobleFrenchs, GreatGermans diye guild gördünüz mü? bi kere görsem hak vericem bizimkilere de vallahi yok.

Eski postları okuyorumda sunu görünce aklıma geldi bizim wow da Smokes Like a Turk guildi var. Hakkını veriyorduk bence guild isminin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...