Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Milletin Elektrik Parasını Ödemek İstemiyorum Yeter!!!

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

khalad said:

allah için high level kürt nasıl oluyor çok merak ediyorum ? bir ırkın high level ı mı varmış ? bir yaşıma daha girdim aşdksmlfdsg

Dudagimin üstünde benim var. Sadece Elder Kürtlerde oluyor bu. Ayrıca Kürtler doğuda bulundukları sürede 2 kat daha hızlı level atliyorlar. Onun da faydası var high level kürt olmamda.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

khalad said:

allah için high level kürt nasıl oluyor çok merak ediyorum ? bir ırkın high level ı mı varmış ? bir yaşıma daha girdim aşdksmlfdsg

Dudagimin üstünde benim var. Sadece Elder Kürtlerde oluyor bu. Ayrıca Kürtler doğuda bulundukları sürede 2 kat daha hızlı level atliyorlar. Onun da faydası var high level kürt olmamda.

gri limanlara ne zaman gidiceksin ? sizin zamanınız gelmedimi : )
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba ne zaman gri limandan gemiye binip gideceksin mi (det wud bi reysist brau)
Yoksa ne zaman gri limana ulaşıp insan üstü yetilerinle bizi aydinlatacaksin mi ?

2.sini kabul ediyorum soru olarak. Yakın zamanda. Bir Hobbit 100. Kahvaltisini yapmadan limana ulaşmış olacak gemim.
Sosyal ağlarda paylaş

kürtlerle genel olarak bir sorunum yok. kendince akıllılık edip faturasını bana ödettiren herkesle sorunum var. kaçak elektrikten tut, vergi kaçırmaya kadar. hiç umrumda olmaz karşımda kim olduğu, iki tane belediye fazla oy alacak diye göz yumuyorsa, bunu ben niye ödüyorum?

doğuda elektrik dağıtım ihalesi kaç defa yapıldı da alan çıkmadı anasını satayım, alan da vazgeçiyor. düşünsene, doğu ve elektrik dağıtım ihalesi. ya gerizekalı ya da blackwater ile ortaklığın falan olması lazım, silah zoruyla kapattıracan ceyranı
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi ev 500 metrekare fln mı? 4 aile fln mı yaşıosunuz?

bizim kışın 78 - 80, yazın 55 60 gelio 2 kişi

tuhaf.

120 m2. Üç kişi yaşıyoruz. Ocak su vs. doğalgazla ısınıyor. 16-17 saat klima çalışıyor, bir pc devamlı açık. Bunun dışında ekstra bi şey gelmedi aklıma. Doğalgaz 32-33, elektrik 345 lira geldi geçen ay. Kışın da elektrik 110-120 doğalgaz 250-300 geliyor sdfsfd.

İzmir bu arada.

ha bi de gece ışıkları açık bırakıp parti falan yapmıyoruz yani, kullanmadığımız aleti de çekeriz prizden EVELALLAH
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...