Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cd ile gönderilen key

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Sanırım gönderirken 2 cd key gönderiyorlarmış arklarıda oyuna alabilsinler diye :p bizim burdaki tanıdıklardan biri bana bahşedebilirmi extradan cdkey varsa :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Birkac gun once ben de betaya kabul aldım. Su anda CD yolda ama gelmesi 3-5 hafta olucak. O nedenle DL etmeye calısıyorum. Şansa cezayir depremi ttnetin bw sini 1132 MBit den 190 Mbite cekince hicbir sey gelmiyor. Su anda SOL ile cekiyorum o da 200 saat kalan sure gosteriyor. Acaba CD si olan var mi? (En azından beta 2 falan, boylece ustune de yamalamam daha kolay olur.) Kendi CD-Key im var, ankarada cd si olan varsa 1 gun icinde hemen kopyalar geri veririm.

Saolun, gorusuruz
Sosyal ağlarda paylaş

Buradan beta test için başvuru yapabilirsin. Tabi üyeliğinin olması gerekiyor.

Üyeliğin yoksa bile o sayfada üye olma şeysini görürsün ztn :)
Başvurduktan sonra gerisi seni seçmelerine kalıyor, tabi seçerlerse :)[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

mail atıyorlar sana.. Bak mesela 15k dan 50k ya çıkarıyorlar beta tester sayısını. Buna göre beta tester olabilme ihtimalin de artıyor.

Bi biz olamadık heh :)[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne şanstır ao daki sadece oyuna şöle bakmak isteyen kesime kabul geliyor, adama ve kardeşine ayrı ayrı invite geliyor bi bize yok lol be lol[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...