Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortada kalmak.

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

Aydin dediysem kusadasindayim. Serada uretimden sorumluyum. Istanbulda bana bu alanda is yok. Isin parasi iyive kisa surede dahada iyi getirisi olacak. Piyasadada benim calistigim ve kalofiyemde yada serrifikali muhendis pek yok. Varsada ingilizce bilmiyorlar.

malbeyanı irrelevant
sostizmden sonra çok bozdu forum sdfdfs
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

Dragonfire said:

Aydin dediysem kusadasindayim. Serada uretimden sorumluyum. Istanbulda bana bu alanda is yok. Isin parasi iyive kisa surede dahada iyi getirisi olacak. Piyasadada benim calistigim ve kalofiyemde yada serrifikali muhendis pek yok. Varsada ingilizce bilmiyorlar.

malbeyanı irrelevant
sostizmden sonra çok bozdu forum sdfdfs

Bu neden aydinda oldugumun aciklamasi. Ayrica kendime guvenle ilgili problemimde yok. Tek problem duzensizlik kaynakli sansizligim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

%98 i saplama olan forumda verdigin subliminal mesajina sokayim.

bu topicde bir subliminal mesaj varsa o da atlasjet hostesleridir. Arkadaş böyle reklam yok. Bugüne kadar hiç atlasjet ile bir yere gitmemiştim. Bundan sonra alıcağım ilk bilet kesinlikle atlasjetten :)
Sosyal ağlarda paylaş

1 atlasjetin hostesleri daha guzel degil daha guler yuzlu. Thy nin musteri memnuniyetinde en cok sinifta kaldiklari mesele. Simdi atlasjetle izmire gidecegim mesela herkes guler yuzlu.

2 thy ikram konusunda odullu zaten. Yurtdisi hostesleride guzel.

Derken atlasjetten gol yedik. Grup koduna gore ucaga alim yapiyorlarmis. Olmadi olmadi ayrimcilik yakismadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

DoGMeaT said:

atlas jette ayak bilegi kalinligi testine giriyordu hostesler bikac yil once hala var mi bu olay bilmiyorum ama ozeniyorlar yani

çok önemli ayak bileği. bazı hatunlara bakıyosun suratı üf bir ayağa falan kalkıyor sol bek bileği var. tükürüp kaçasım geliyor

ya sol bek bileği nedir ya. resmen canlandı aklımda. hay ulan..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...