Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swg: Hydian-Way

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
akşamları 300 küsür kişi online. bir kez bile buffsız kalmadım. mind ve statların buffları. buff 4k. ister tiple ister tipleme. corellia daki böyle.

Argos guildine girdim. Guild hall ı -guild bank gibi kullanıyoruz.

Herşey mevcut. Silah armos- weapon powerup. her gezegende guild ler mevcut.

şu saat itibarıyla 172 kişi online.

jedi sistemi kişiye göre değişiyor. ancak söylenen. poi, thempark badge ve profession yapılması şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben baya oynadım burada, Jedi'ım var hatta full template falan. Fakat insan sayısı azlığından artık bayıp bırakmıştım. PvP hiç yoktu zaten.

Bufflar hala sadece med centerlarda mı? Genelde buff bulmak kolay oluyor çünkü macrolu botlar falan var.

Bir de şunu ben de belirteyim, oyun SWG'nin ilk günlerinden iyi durumda, tek eksiği oyuncu sayısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Ben baya oynadım burada, Jedi'ım var hatta full template falan. Fakat insan sayısı azlığından artık bayıp bırakmıştım. PvP hiç yoktu zaten.

Bufflar hala sadece med centerlarda mı? Genelde buff bulmak kolay oluyor çünkü macrolu botlar falan var.

Bir de şunu ben de belirteyim, oyun SWG'nin ilk günlerinden iyi durumda, tek eksiği oyuncu sayısı.

oyuncu saysı şimdilik az ama yeterli sayılır.

Örnek Tatoine de bile her tarafta structure var. istediğin swoop. yemek rifle vb. bulabiliyorsun. Girdiğim guild de yardımseverler.
Hatta 51 yaşında oynayan bir arkadaş da var :) ingiliz.

loot yerleri boş gibi. bu serverin getirisi pub 9 öncesi ve wipe yemeyecek olması. oynamamın tek sebei bu.

normal basilisk de ort. 1300- 200 arası her zaman online tabi.

rebel jediler bazen gövde gösterisi yapıyorlar duel falan :)

imp yapacağım adamları. hatta 900k l pistol düşüren var. onun gibi silah bulup kesmeli vesselam.. lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet MEd centerda yine. Droid ler tamamlanmadı daha.

Dışarda buff olayı olursa daha iyi olacak.

Norma Basilisk de oalyı bitirmeleri 1 seneyi bulur. Film çıkmasına yakın.. O zaman değmeyin keyfimize.

Kalır geriye expansionlar. jtl-kasyyk- ve obi-wan.

ileride grafik moturuna da biraz çeki düzen gelirse daha ne olsun.

zaten tamamlarsa parayı bulurlar. ben bile donate yaparım.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...