Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Sequoya said:

Vucudu kasıldıysa ölürken çüküde dimdik kalmıştır haha.
Hoca bismillah çeker gasilhanede:)

olm sende çaktın durdun iğneleri, dikkat et böbreğin neyin patlamasın veya doğal testo üretimi durmasın

Yok be hacı durmaz bende testo bitmez:) Haftaya pct ye başlıyorum zaten wuuhuuu :)
Sosyal ağlarda paylaş

https://eksisozluk.com/sahin-irencin--4076320

Abi bu ekşi sözlüğe hiç güvenmiyorum artık :)

Olayın clenbuterol ile alakası yok ki :) Adamının ölme sebebi tarım ilacı kullanması. Boğalara verilen acayip bir ilaç dinamit diye geçiyor evet.

Yağ yakıtığı gibi acayip derecede kas adaleside yakıyor.

Normal dozajı sabah 1 akşam 1 olan ilacı arkadaş.

Sabah 2 Öğlen 2 İkindi 2 Akşam 2 şeklinde kullanmış. Ama clen gibi sanmış bu ilacın vucudu terketme süresi 3 saat değil.

3 saatte terketti sanıp 2 tane daha atarak etkisini artırmış, artırmış en sonunda kalp dayanamamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde abi adamın ilaçlarını çıkarmışlar masaya Kingtropin iğnesi var orada.

Oha diyorum adam avrupa vucut için kasıyor ama Kingtropin kullanıyor growth olarak.

Hemen kingtropini anlatayım size.

Kingtropin Çinliler tarafından üretilen bir Growthdur.

1.000 Uİ sini evet BİN Ui sini 500 tl ye satıyorlar.

Norditropin ve Humatropinin 45 Ui si 500 TL iken (Ben nordi kullaniyorum) Kingtropinin 1000 Ui si 500 tl.

işe yarıyor mu hayır? Sadece piskolojik ve yararından çok zararı var.

Adam aynı zamanda clenbuterol kullanıyor ve üstüne dinamit denilen tarım ilacını atıyor.

Ah be abi para yoksa bu sporu yapmayacaksınız. Çakma çukma kimyasallarla bu iş olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

doping degil spor başlı başına para gerektiren bi olay hangi spor olursa olsun düzenli ve saglıklı beslenme önemli ki bunun için para lazım body olunca yaptığın spor daha bi fazla para gerekiyor benim sırf yemeğe harcadığım parayla aile geçiniyor :/, steroid alsam bide onun parası gircek işin içine, daha çok yemek yicem daha çok supplement alcam
ha ne oluyor sigara alkol yok dışarda yemek yemiyorum hep kendim yapıyorum dışarıya çıkmıyorum geceleri, nadir gidiyorum fazla para harcamıyorum eğlenceye hatta hiç harcamıyorum bazen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

herkes gibi 2 ay yapıp kendini işin profesoru sanmaya başlamış

Kanka kabiliyet bu örneğin bende senin okuduğun kadar okudum ama odtü bilgi. müh. kazandım sonrada berkeleye gittim sende aynısını okudun aynısını yapabildin mi?

Yapamadıysan şayet, 3 ayda kendimi profesyonel hissetmem gayet normal:)
Sosyal ağlarda paylaş

benim hiçbir konuda kendimi kanıtlama gibi bir kompleksim olmadı çok yanlış adamı harasslamaya çalışıyorsun kanka. Yaklaşık 4 yıl falan aralıksız salona gittim, özel çalıştırıcıyla devam eden paralar döken çok insanlar gördüm. herkes en başta her şeyi bildiğini sanır zamanla yeni şeyler öğrenince ukalalık ettiğini anlar. kendin bile ilerde şuan yazdıklarına bakıp bazı şeyleri farklı düşündüğünü göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerden buldun haci fotoyu ahahhah :D

Adam hakli bu arada. Vg sporu parasi olan adamin sporudur. Ha salona gidip agirlik calisayim iki tavuk yiyim iyicene olayim falansa hedef tabiki yapilir. Ama ben parcaliycam beast olcam diyen adam hayvan gibi para harciyor bu ise. O yuzden konuyu ucundan bile bilmeden sallayip fag durumuna dusmemek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Vg sporu parasi olan adamin sporudur. Ha salona gidip agirlik calisayim iki tavuk yiyim iyicene olayim falansa hedef tabiki yapilir. Ama ben parcaliycam beast olcam diyen adam hayvan gibi para harciyor bu ise. O yuzden konuyu ucundan bile bilmeden sallayip fag durumuna dusmemek gerek.

Ordaki kriter hayvan gibi parçalaycam beast olacam değil, müsabıklık derecesinde yapıp yapmama olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...