Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MS Yazilim (C#) Veritabani mi Java mi

SpiderS_DangeR

Öne çıkan mesajlar

Iskurun Wissen Akademie ile ortak yaptigi sinavda egitim bursu kazandim gibi. 600 kusur saatlik (6 aylik) bir kurs. Bu egitim sonucunda Almanya'da firma ayarliyorlar calismak icin. Fakat hangi kursu sececegime karar veremedim.

Wissen Akademie Almanyada GFN AG diye SAP'nin bas egitim partnerlerinden birisiyle ortak calisiyor ve kurslarin icerigi ortak hazirlanmis fakat tam icerigi hakkinda bilgi vermediler. Sanirim Microsoft egitimini alirsam MSCD almaya hak kazaniyorum sinavlari falan gecersem. Ve GFN AG'den sertifika aliyormusuz dunya capinda gecerliligi olan.

Microsoft
Java

Calisacagim yeri Almanya olarak dusunursek hangisi kariyerim icin daha faydali olur sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

Gtalk'tan yazdigimi buraya yapistiriyorum formatla ugrasmadan:

valla ben java alanindayim ve tavsiye ederim
ama iyi kötü tercih yok bence
hangisi seni cezbeniyosa onu seccen
java'da is alani gayet genis onu garantieyebilirim
microsoft'tan java'ya gecmeye calisan müsteri de cok lisans ücretleri sebebiyle
ama ms de gayet iyi is yapiyor hala ve yapacak da
Sosyal ağlarda paylaş

SpiderS_DangeR said:

Calisacagim yeri Almanya olarak dusunursek hangisi kariyerim icin daha faydali olur sizce?

Mirage var forumda yazilim sektorunde almanya'da calisan bir ozel mesaj atabilirsin.

Otomotiv sektoru olaydi birseyler diyebilirdim ama yazilim ayri bir dunya :)

Onun disinda www.stepstone.de ve www.monster.de buralara gir keywordler ile is ilanlarina bak. Sonra buldugun ilanlarda Teamleiter/ Leiter tipi olan ilanlarda aranilan niteliklere bak.

Leiter = Yönetici.
Sosyal ağlarda paylaş

Bahcesehir Bilgisayar Muh'den mezun oldum, zaten yonetici olmak gibi bir hedefim yok suan icin, junior olarak bile baslayabilirim sorun degil. Altyapim oldugu icin en fazla 1 senede Almancayi hallederim gibime geliyor. Ingilizcem de iyi sayilir.

Istedigim sey kurumsal bir sirkette baslayip bi yere cakili kalmadan 2 senede bir falan ordan oraya sekerek kurumsal firmalarda iyi pozisyonlara gelmek. Microsoft sanirim bunun icin daha elverisli duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...