Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet arkadaslar matrix cozuldu... (Lutfen Filmi Izleyenler)

Smith

Öne çıkan mesajlar

bak bence olay şudur matrix içi matrix yoktur ama matrixin yaraticisi denilen herif kendide bilmeden aslinda bir matrixin içindedir ve tesadüfen iki matrixin chosenide Neodur....Yani herşeyin bir kurgusu ve sistemi olduğu anlatilmaya çalışılabilir. Bence Neonun orda o hareketleri yapabilmesinin nedeni budur. Iki tarafinda choseni..[hline]This is our war and we are the soldiers....
Sosyal ağlarda paylaş

Nasi insanlar matrixin varoldugunu bilemiyorlarsa matrixin yaraticisida baska bir matrixin var oldugunu bilmiyor bu matrixler tanri katina kadar suruyor ve orda sona eriyor...

(Cok mu abarti oldu yoksa mantiklimi?)[hline]This is our war and we are the soldiers....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 23 May 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
Sonunda matrix sandığımız olay bilgisayar oyunu çıkacak hepimiz patlıcaz ahan. Hatta patlama Efektide yapayım *BOM*[hline]What if the prophecy is true.
Isn't it worth to fighting for?
Isn't it worth to dying for?

ben diyorum ki salak keanu kendini bilgisayara bağlamış yapay tecrübe merkezi gibi bi yerde takılıyo ööle...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smith, 22 May 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
Sadece dier topicler çoğaldi gittikçe bunda devam ederis die dusundum dusunduklerinizi yazarsaniz memlun olurum.....[hline]This is our war and we are the soldiers....

memlun= memnun

This is our war and we are the soldiers = This is a war and we are soldiers[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 22 May 2003 23:59 tarihinde demiş ki:
da niye sırf bunu söylemek için account açmışsın gibi bi izlenim oluştu bende acaba?

adının altındaki baloncuklardan olabilir...

hmm. neden böyle bişey yapmış olabilirsin ki?[hline]Endure. In enduring, grow strong...

akLın yoLu bir tabi. Okurken aklımdan direk bu geçiyodu da şimdi kasıp yazamam diyodum hehe[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dygrogrand, 23 May 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
bence de neo uyuyo 3.filmin sonunda uyanıcak..[hline]

abi deli saçma olur ztn ilk filmin başında uyuyodu dimi.........anaaaaaa..........ay çok gerizekalıca olur espri yaptığını zanneden wac bilmemne biraderleri gırtlaklarım!!!!![hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

The Matrix: Revolutions.....

Son 5dk. olaylar çözülecek, heyecan doruk noktasında....

Ekran kararır, açılır.

Mr.Anderson kanepesinden doğrulur:

"Çok garip bir rüya gördüm. Sanki gerçekti! Amaan sktiret matrixmiş what is matrix lann"[hline]Kontrolsüz GÜÇ,GÜÇ değildir..
#MiX.gen.tr# Admin Mixer
MiX Editör olmak için ICQ'ma gelin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mysterio, 24 May 2003 01:06 tarihinde demiş ki:

Ekran kararır, açılır.

"Çok garip bir rüya gördüm. Sanki gerçekti! Amaan sktiret matrixmiş what is matrix lann"[hline]Kontrolsüz GÜÇ,GÜÇ değildir..
#MiX.gen.tr# Admin Mixer

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
matrix3 Smithde aşmış oluyor hatta Smithler sıraya diziliyor 1tane smithlen Neo dövüşüyor.Neoylan smith aynı anda birbirlerine vuruyorlar 2side ayrı yerlere uçuyor Smithde azıcıgından kaçık biri oluyor 3de[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Ekran kararır, açılır.

#MiX.gen.tr# Admin Mixer

ahaha :D :D :D[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Ekran kararır, açılır.

#MiX.gen.tr# Admin Mixer

aynen bilg başında uyancak[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

ya da "ben mesihim imana gelin materyalist dünyanın zavallı insancıkları" diyecek ve vaşovski biraderler matrix bible'ı piyasaya sürüp bill gates'ten daha zengin olacak..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dygrogrand, 23 May 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
bence de neo uyuyo 3.filmin sonunda uyanıcak..[hline]

yok aslinda 3. filmin sonunda neo uyanio ve hayatina normal bi şekilde devam edio bunlarin hepsi ruyaymış felan çocuk filmi gibi....[hline]Mr. Andersson suprise to see me ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...