Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Persona 5 (Best RPG of 2017)

Anelor

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:

Statement: Atlus U.S.A. attempts to shut down Nekotekina’s & kd-11's Patreon page for RPCS3 development

https://www.reddit.com/r/emulation/comments/72lo12/statement_atlus_usa_attempts_to_shut_down/

https://www.destructoid.com/atlus-issues-dmca-takedown-notice-to-emulation-developer-behind-persona-5-on-pc-463471.phtml

lmao
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Persona 5 cok daha iyi her bakima ki bonusu zamanin ruhunu kavramis bir oyun, bu kadar guzel bir insanlik elestirisi olamaz yani, isledigi siyasi temalari turkiyede ve pek cok baska ulkede herhani bir yapimda kullansan sansur yer, alirlar iceri filan :D

Bu kadar digru bir zamanda bu kadar dogru bir tema secilip bu kadar iyi islenmemisti

Icimde sonmek uzere olan bir atese benzin doktu bir oyun, cok cok az sayida oyun, kitap, film vs ruhuma bu kadar dokunmustur son 20 sene icinde. Su boktan karanlik gunlerde insanliga verilmis en buyuk armaganlardan biri su oyun. Psikolojik olarak en dibi gordugum anda bile life will change actimi o dipten cekip cikarip ustune goklere kafa tutucak moda sokuyor.

said:
So you know that we're out there
Swatting lies in the making
Can't move fast without breaking
Can't hold on or life won't change

And our voices ring out, yeah
Took the mask off to feel free
Fought it out in the debris
Now we know that life will change

Esaret zincirlerimi kirmayi basarip isyanimin kanatlari oldu bu oyun, fatlus social linki sayesinde judgement arcanayi actim resmen lol
Sosyal ağlarda paylaş

zamanın çok varsa (oyun başına 75-100 saat filan) 3, 4, 5 diye gidebilirsin ama bir yorgunluk olacaktır bence 3'ten sonra bile. gerçi 5'i oynadıktan sonra da dönüp özellikle de 3 pek oynanmaz yani, 4 gene bir derece de.

3'ü bitirdikten sonra baygınlık gelmediyse 4 ile devam edebilirsin aslında. bu üçü her biri efsane oyunlar. ama dönüp 2'yi oynayabileceğini pek sanmıyorum artık o noktadan sonra lol. social link olayı yok onda ve combat, persona yetiştirme olayları filan bayağı hantal kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
omrumde verdigim en zor GOTY oyu filan bu seneki. kalbim ve aklim arasinda kaldim direk

bi yanda politik tonu, sanati, felsefesi, sahane hikayesi ve ISYAAAAAAAAAAAN temasi ile persona 5

obur yanda BOTW ile ocarina of timedan beri nintendonun oyun dunyasina yaptigi ilk shakeup, ustun gameplay ve radikal dizayn degisiklikleri ile onumuzdeki 10 sene ne oyunlar oyniycagimizi belirliyicek bir basyapit

zoooor cok zor ama kalbimi dinleyip persona 5 e verdim oyumu "oyun" olarak daha kotu olan olsada cunki ne yazikki mario hepsini ezicek :(

bu sene gercekten manyak bir sene idi, 2013-2014 arasi biktigimi ciddi ciddi dusundugum bir hobinin sogumamis kullerine benzin doktu sony ile nintendo resmen
Sosyal ağlarda paylaş

ortalama bir dünya olayları ve tarih takipçisi için zaten neredeyse hiçbir oyunu da geçtim, kurguda şaşırtıcı birşey yok.

lau'yu da kınn kınn kınayacaktım yanılıp yenilip de buna oy vermeyeydi. (:P)

yalnız p5 olmasa bayağı iddialı kötü adaylar, mariyeee, pubg, zeruda, wolf paso.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...