Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Persona 5 (Best RPG of 2017)

Anelor

Öne çıkan mesajlar

misheard lyrics tuzağına düşmeyeceğim noooo

wishmaster'ı 10 yıldır fishmaster olarak hatırlıyorum.

neyse ki japonca var da en azından aynı sözlerin ingilizce dubı kazınmıyor kafaya, rahatsız etmiyor öyle SASUGA JOOKAAAA hariç. :p
http://danbooru.donmai.us/data/__kitagawa_yuusuke_kurusu_akira_morgana_niijima_makoto_okumura_haru_and_others_persona_and_persona_5_drawn_by_nanaya_daaijianglin__2ed4dc4ecc299fe7ccc4c25cd82dbda1.jpg
you'll never see them comiiiiin'~
Sosyal ağlarda paylaş

ilk persona oyunum.. spoiler neyin gormeyim diye 20 nisandan beri bu ve "tips&tricks" topiclerine girmiyordum heueh.. simdi artik son duzluge girince tum postlari okudum..

son palacetayim.. 1 aralik sanirim tarih..

bitirebildigim kadar confidant bitirmeye calisiyorum.. morgana haber verdi oyunun bitmeye yakin oldugunu.. social linkler 5 oldu zaten.. bakalim..

daha bitirmedim ama hayatimda oynadigim en iyi serilerden biri net.. MGS'nin yeri ayridir bende.. o hep birinci olacak ama bu da onun pesinden gelir yani heh..

yalniz efsane oldugu kadar yorucu da.. 145 saat olmus playtime ve NG+ oynayacak gucu hissetmiyorum su an kendimde.. biraz ara verince ffwd yapa yapa kasarim artik.. o sekilde heralde 10 saate falan biter?
Sosyal ağlarda paylaş

son 5 saattir X e basiyorum ama cok keyif aldigim bir X seruveni oluyor su ana kadar.

ancak bir seye uyuz oldum

agir spoilerli soru

shiho catidan atladi ancak ben bundan bir gun once su lanet voleybol ogretmenini oldurmeyelim secenegini sectim ya da buna benzer bir sey. eger saldiralimi secseydim olaylar degisecekmiydi yoksa oyunda sadece tek bir hikaye var ve ne yaparsak yapalim seceneklerde, olaylar belli bir sekilde mi ilerliyor?

sinir oldum :) help!
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun bütünü için konuşamam da o tarz seçeneğe göre değişmiyor oyunun akışı. ama confidantlarla konuşurken nabza göre şerbet verebilmek önemli, hoşlarına gitmeyen şeyler daha az ya da hiç ilişki puanı vermediği için seviye yükseltmen çok yavaşlar, 0-4 puan arası seçenekler, o gördüğün uçan notalar yani. yerinde sayman bile mümkün uygunsuz seçeneklerle. main story eventler için geçerli değil ama bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
çok şahane coverlar yapıldı, çok şükür hakettiği ilgiyi gördü batıda oyun gördüğüm. bundan sonra tek endişem bu seriyi de mobil gacha çılgınlığına aktarmaları ve ana seriyi unutmaları.

bir altıncı oyun olur umarım, olursa da 10 yıl bekletmezler bu sefer.
http://danbooru.donmai.us/data/__kitagawa_yuusuke_kurusu_akira_morgana_niijima_makoto_okumura_haru_and_others_persona_and_persona_5_drawn_by_whispwill__2f6e595d1e9648d59f4ac4a78bd579d8.png
take your time ama 10 yıl değil. :)
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar guzel bittiki dondum dondum sayfalarca yaziyim istedim ama icimden gelmedi. persona 5 bittiginden beri duzgun boyle single player oyun bakamiyorum

bin kat helal olsun ya, ending tam olarak boyle yaziliyor. sifir asspull, sahane bir buildup ve kusursuz bir son ve perde. birsuru seyi sorguladim bu oyun sayesinde, batidaki dandrik firmalar ibret alsin. PoE gibi selam verdigin ilk koylunun antik cagdan basliyarak din uzerine sempozyum verdigi, en alakasiz npc nin bulundugu alakasiz sehirle ilgili 400 yillik tarih dayadigi wrpg ler batsin :p

su oyun batida yapilsaydi ya sansur yer yada dini inanclara hayvan gibi giydirip birseyleri sorgulattigi icin yasaklanirdi. su boktan donemde butun dunyayi apathy ve karanlik sarmisken adamlar resmen devasa bir fener yakti gormeyi basarana. en baba siyasetci, din adami, yonetmen, yazar ve bilumum sanatci tayfasi bile bu kadar net bir elestiri getiremedi insanogluna. heleki en son bad ending direk gunun ve hepimizin icine dustugumuz durumun ozeti

https://i.ytimg.com/vi/786qrpuQ0Kk/hq720.jpg

su kadar basit ve siradan bir resim bile cok fazla dusunce gecirmeyi basarabiliyor ve dakikalarca dusuncelere daliyorsam emek var bunda ya

animesi geldiginde yer yerinden oyniycak direk duzgun yaparlarsa ve sansurlemezlerse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Persona 5 Voted Best RPG of All Time by Famitsu Readers; NieR: Automata Places 4th

The survey gathered 2,295 votes, 56% from males, 43% from females (1% didn’t specify their gender). 9% of votes were in their teen years, 36% in their twenties, 37% in their thirties, 16% in their forties, and 1% in their fifties, with an additional 1% that did not identify their age. Voting was done between June 22nd and June 28th.

Below you can read the full ranking, with the number of votes for each game:

1-) Persona 5 – 256
2-)Dragon Quest III: The Seeds of Salvation – 218
3-)Chrono Trigger – 194
4-)NieR: Automata – 177
5-)Final Fantasy VII – 169
6-)Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride – 165
7-)Suikoden II – 155
8-)NieR – 151
9-)Persona 3 -131
10-)Final Fantasy XV – 110
11-)Xenoblade Chronicles – 104