Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Persona 5 (Best RPG of 2017)

Anelor

Öne çıkan mesajlar

şarkının ismini bilmediğimden playlist'te aradım 20dk ama değdi, çok iyi uymuş confidant bitişlerine bu şarkı ya. başarıya ulaşmayla beraber ayrılığın hüznünü adam işlemiş resmen.
http://www.youtube.com/watch?v=TmlCf7EuaXY
bu arada toranasuke 9 sanırım en güzeldi gördüklerim arasında sahne olarak. #MAJA #oyumsanatoratoratora
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ilk confidantlara bakarken cok lame bulmustum "heh eski kafa siyasetci, sun ustune hani bi cacik olmaz bundan max filler" diye baya tufaya getirdi, en manali slinklerden biri oldu su oyunda

cidden hani zamanin ruhunu bu kadar iyi okuyup risk alip onu isleyen kac oyun hatta film vs var piyasada? jung'u bati unutmusken dogudan bu kadar net birilerinin anlayip sanat uretmesi sahane ya
Sosyal ağlarda paylaş

soejima-san'ın ellerinden öperim. dert görmesin o eller.

ryuji harbi grupla olan bütün eventlerde AAAAHHH NEDEEEEN NAPACAĞIZ NEDEEEEENe dönüştü ya, flanderization yaşamış maalesef.

yalnız oyun ilk defa "want emancipation?" diye esaretten kurtulma temasıyla duyurulduğunda sulandırmadan nasıl yapabilecekler konsepti diye düşünmüştüm ama adamlar cidden oyunun bütün kumaşını bununla dokumuşlar. her confidant mevkisi ne olursa olsun daha yukarıdaki başka birinin boyunduruğu altında ve onları bundan kurtararak kendisini de kurtarıyor mc. çok güzel işlemişler o tek temayı yani.
"blog posta gelen ilk yorum" said:

Still waiting for it to go on sale, I don’t pay full price for turn based games

şunu kafa kafaya tokuşturacaksın işte 99 model oyun isteyenlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

hikaye butunlugu konusunda ders olarak anlatilir bu oyun, persona 3 un o kadar iyi temasi varken generic slinkler yuzunden batiyordu oyun, bu direk ustalik eseri olmus :p

sirf hikaye butunlugude diil hani orgu gibi muzik, gorsel, gameplay vs vs hersey tig ile islenmis gibi, cidden omrumde oynadigim net en "tamam" oyun

jungiyen temalara girmiyorum bile, bitiriyim yazarim hazir red book ile paralel gidiyor oyun apayri bir zevk aliyorum, synchronicity olsun simgebilim olsun hersey cok net ya aglicam, zamanin ruhunu cok dogru analiz etmesine girmiyorum bile, trumptan filan once bitmisti bunun hikayesi zaten hani bazi mallar redditte "ucuz aktivizmden kazanmaya calismislar" vs yazmis ya cok komedi :D

https://www.trustedtarot.com/img/cards/the-fool.png

cok net yani, trickster'in en ama en net modern donem yorumu

poe nun maskeli balosuna, kirmizi siyah kadife oda geyigine falan filan girmiyorum bile. JAPANESE HIGH SCHOOL LIFE KAWAIIII diye gezen weeblerle ciddi ciddi omrunu bu islere adamis insanlari ayni anda tatmin etmek oluyormus demekki.

cidden hani not vericek olsam 12/10 gibi bir ciglik yaparim suna, simdiden oynadigim en iyi 3 oyundan biri ve sonu ME3 gibi bitmez ise sanirim olene kadar ilk 3de kalicak :D
Sosyal ağlarda paylaş

19 mayıs gençlik bayramında gençlerin KUSO OTONAlara başkaldırışını kutlarsın. (:P)

yalnız oyunda beni üzen birşey grup üyesi confidantların personaların 10 olunca değişip özgünlüklerini kaybetmesi oldu. :/ johanna'dan anat'a geçiş özellikle. motordan indi makoto. :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...