Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık yeter sequo

Cipetpet

Öne çıkan mesajlar

di said:

Alakaya maydonoz, gel bize bazi bazi,

Sana ne birader ? Adam gidiyo mu ? Evet gidiyor. Sen karpuz buyuturken gunlerce orda miydi ? Evet ordaydi. Sen ne yaptin/yapiyosun ? Hani gidiyo musun bugun herkesin ozgurlugunu savunmaya ? Vatan millet icin hayirli bi is yapmaya ?

Gitmiyosan hic konusma o zengin bu hava yapiyor diye. Senin gibi burdan ona buna bok atacagina, bana fakir deyip direnise gitsin daha iyi.

İnsanları yargılama peşinen herifçioğlu

Madımak protestosunda belediye başkanı doğan ürgüp'ün yanında ben vardım.

Suriyede mazlum halka gidip marlboro içmek yerine sarma tütüne geçerek bir yıllık karımı hesap edip yollayan yine benim (günde 2 paket)

4 tane dairemi üniversiteli öğrencilere bedava verip ırk-din- dil sormayarak başarılı olanlara esnaf arkadaşlardan da yardım toplayarak destekleyen yine ben

Rus kuklası kadirov un dernek binasının açılışını yapan belediye başkanının karşısına yine ben çıktım

Gezi eylemlerine buradan gitmek için yardım isteyen öğrencilere karınca kararınca yardım eden, kardeşimi teşvik ederek gönderen oraya ve biber gazından rahatsızlanmasına sebep olan yine ben

Ailevi sorunlarla uğraşıp bütün sülalenin dert babası olan yine ben

Ha niyemi foruma durmadan yazıyorum?

Bir elimde ipad,bir elimde hesap makinesi,bir elimde telefon şantiye şantiye dolaşıp gerektiği yerde oturup işçilerle yer sofrasında domates- ekmek yiyen yine ben

Olm beni kaale almamanız ,ya da acır gözlerle bakmanız ne kadar umurumda sizce?

Şurada çetin reisi bile küstürdünüz babanız yaşında adamı lan, edep- adap sadece sözlükde birer kelimemi çoğunuza göre?

Neymiş direnişe destek vermiyormuşum,suratıma küfredin bu lafı söylemeyin aq
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Ben hiç bir partiye oy vermiyorum. İnsan yapımı hukuk kurallarına inanmıyorum .çünkü kesinlik içermediği için insanlar arasında ihtilafa neden oluyor. Aynı ceza maddesi içinde hem idam hem ağır ceza olabilirmi lan?

Şunu ben de yapıyorum. Hiç bir partiye oy vermeyeceğim artık. Ama bunu insan hukukunun doğruluğundan çok Allaha vereceğim hesaptan dolayı yapıyorum. Dünyanın kanunları oynamak isteyenlerin olsun, iyi işleri yapanların kötü işlerine de arka çıkamayacağıma karar verdim.
Kimse dört dörtlük değil elbet ama hem bu hem de ahlaki açıdan artık insanlığın basit oy mantığı bana uymuyor. Bu konuyu çook uzun ve derin tartıştım gerekli kişilerle, o yüzden burada amasına falan girip uzatmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

di said:

Alakaya maydonoz, gel bize bazi bazi,

Sana ne birader ? Adam gidiyo mu ? Evet gidiyor. Sen karpuz buyuturken gunlerce orda miydi ? Evet ordaydi. Sen ne yaptin/yapiyosun ? Hani gidiyo musun bugun herkesin ozgurlugunu savunmaya ? Vatan millet icin hayirli bi is yapmaya ?

Gitmiyosan hic konusma o zengin bu hava yapiyor diye. Senin gibi burdan ona buna bok atacagina, bana fakir deyip direnise gitsin daha iyi.

İnsanları yargılama peşinen herifçioğlu

Madımak protestosunda belediye başkanı doğan ürgüp'ün yanında ben vardım.

Suriyede mazlum halka gidip marlboro içmek yerine sarma tütüne geçerek bir yıllık karımı hesap edip yollayan yine benim (günde 2 paket)

4 tane dairemi üniversiteli öğrencilere bedava verip ırk-din- dil sormayarak başarılı olanlara esnaf arkadaşlardan da yardım toplayarak destekleyen yine ben

Rus kuklası kadirov un dernek binasının açılışını yapan belediye başkanının karşısına yine ben çıktım

Gezi eylemlerine buradan gitmek için yardım isteyen öğrencilere karınca kararınca yardım eden, kardeşimi teşvik ederek gönderen oraya ve biber gazından rahatsızlanmasına sebep olan yine ben

Ailevi sorunlarla uğraşıp bütün sülalenin dert babası olan yine ben

Ha niyemi foruma durmadan yazıyorum?

Bir elimde ipad,bir elimde hesap makinesi,bir elimde telefon şantiye şantiye dolaşıp gerektiği yerde oturup işçilerle yer sofrasında domates- ekmek yiyen yine ben

Olm beni kaale almamanız ,ya da acır gözlerle bakmanız ne kadar umurumda sizce?

Şurada çetin reisi bile küstürdünüz babanız yaşında adamı lan, edep- adap sadece sözlükde birer kelimemi çoğunuza göre?

Neymiş direnişe destek vermiyormuşum,suratıma küfredin bu lafı söylemeyin aq
Sosyal ağlarda paylaş

Sana da bir "yav he he" gelsin o zaman sanssiz.

Sacma sapan konusana, desteksiz atana cahil denir. Hani halk arasinda "gote got denir" diye bi laf vardir bilirsiniz, o sekil iste.

Bu arada CETO gibi buyuk bir adami kusturmusuz, simdi gordum.

Ceto'nun allahina kadar fasist, kizi yasinda sayilacak mankenlere OYSSS diye salya akitan bir adam oldugunu hatirlatip, kusturdugumuz iyi olmus diye ekleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Atatürkü sevmediğini söylenek burada hz. muhammedi sevmemek ve alay etmekten düz mantıkta hiç bir farkı yok. İsteyen ya istediğini söyler ya da iki taraflı saygı gerektirir. Saygı mevzusu zor olduğundan fikirlerini belirtmekte herkes hürdür. Burada ne müslüman biraz saygı diye yırtınsın ne de atatürkçü laiklik elden gidiyor diye çığırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Cipetpet said:

Ben hiç bir partiye oy vermiyorum. İnsan yapımı hukuk kurallarına inanmıyorum .çünkü kesinlik içermediği için insanlar arasında ihtilafa neden oluyor. Aynı ceza maddesi içinde hem idam hem ağır ceza olabilirmi lan?

Şunu ben de yapıyorum. Hiç bir partiye oy vermeyeceğim artık. Ama bunu insan hukukunun doğruluğundan çok Allaha vereceğim hesaptan dolayı yapıyorum. Dünyanın kanunları oynamak isteyenlerin olsun, iyi işleri yapanların kötü işlerine de arka çıkamayacağıma karar verdim.
Kimse dört dörtlük değil elbet ama hem bu hem de ahlaki açıdan artık insanlığın basit oy mantığı bana uymuyor. Bu konuyu çook uzun ve derin tartıştım gerekli kişilerle, o yüzden burada amasına falan girip uzatmak istemiyorum.

Gidip secmenlikten sildirin kaydinizi bi zahmet. Siz kendi capinizda biseyleri protesto ederken baskalarinin ekmegine yag suruyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

sanssizsansli said:

Cipetpet said:

Gidip secmenlikten sildirin kaydinizi bi zahmet. Siz kendi capinizda biseyleri protesto ederken baskalarinin ekmegine yag suruyorsunuz.

E sen anlamamışsın ki işte bakış açımı, kimin nereye yağ sürdüğü artık umrumda değil ki. Ben kişisele indirgesim konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin ozgurlugunun bittigi nokta beni etkiledigi nokta. Haliyle yok oyle bir hakkin.

Ya secmenlikten cikacaksin ya da seve seve oy kullanacaksin. Dogrusu bu bu isin, boyle olmali.

edit : Ha umrumda degil diger insanlar, Allah kitap hallederiz olunce diyorsan -ki inandigin dine kitaba bile ters dusuyor bu dusunce- bi zahmet yazma bisey, bosu bosuna ziplatma sinirlerimizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler siktir edin allahaskina birbirinizi k8rdiginiza deymez ben kendimden utandim bugun.

Bodruma geldik istanbulu unuttuk a.k geyik guzel sey eglencelide oluyor devam ederiz ama bugun sirasi degilmis.

actigim basliklardan alinan yada uzulen olduysa bugun ozur dilerim. Biri bu konuyuda kitlerse mutlu olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...