Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parapsikolojik konu

Ninja

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

Ben gercekten birseyi merak ediyorum bana gercekten kin yada nefret mi duyuyorsunuz? Ben hangi konuyu acarsam kesinlikle troll yagmuru oluyor. Gercekten ictenlikle cevaplayiniz.

Çok konuşup herşeye cevap verdiğin için trolleniyorsun. Adam ufak bi yorum yapıyor, hemen ^-^ piki miki bilmemne. Bide hiç gerçekçi olmayan, resmiyetle 6 yaş grubu çocuk arası bi üslubun var, haliyle dalga geçmesi çok kolay. Yoksa kimsenin umrunda değilsin, seni tanımayan adam niye nefret etsin senden.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ninja said:

Ben gercekten birseyi merak ediyorum bana gercekten kin yada nefret mi duyuyorsunuz? Ben hangi konuyu acarsam kesinlikle troll yagmuru oluyor. Gercekten ictenlikle cevaplayiniz.

Çok konuşup herşeye cevap verdiğin için trolleniyorsun. Adam ufak bi yorum yapıyor, hemen ^-^ piki miki bilmemne. Bide hiç gerçekçi olmayan, resmiyetle 6 yaş grubu çocuk arası bi üslubun var, haliyle dalga geçmesi çok kolay. Yoksa kimsenin umrunda değilsin, seni tanımayan adam niye nefret etsin senden.

tesekkur ederim. sizlere sizin gibi saygisizlik gosterdigimde seveceksiniz beni dusmaniniz olarak kalmayi daha cok uygun gorurum.
Sosyal ağlarda paylaş

lord_gorthaur said:

Dworgian said:

http://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Japan

burada %67 ateist diyor yanlış mı?

67'si ateist demiyor. Belli bir inancı yok diyor. Japonlar yaşadıkları yerlerdeki Shinto denilen ruhlar yada tanrısal varlıklara tapıyorlar.

orada "non-religious" a tıklayınca şuna gidiyor;

http://en.wikipedia.org/wiki/Irreligion

"... it includes atheism, religious dissidence and secular humanism..."

http://en.wikipedia.org/wiki/Atheism
http://en.wikipedia.org/wiki/Dissident
http://en.wikipedia.org/wiki/Secular_humanism
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Ninja said:

Viktor sama size yakismiyor trollemek.

cok uzgunum ama

http://static.comicvine.com/uploads/original/10/103658/1944417-trollt.jpg

daha geçen gün political correctness dan bahseden adamın yaptığına bakın, tam bir rezillik :/

ninja senin popülariten insanları nasıl kıskandırıyor görüyor musun?

ama sen tavrını bozmadan devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam konuyu trolleyerek basardiniz istediginizi. Ozur dilerim hatali ben idim. Bir daha konu acmam Kisisel Bolumune. Cunku artik bu yapilanlar iyice anlamsizlasti. Saygili davraniyorum cocuklukla suclaniyorum. Iyi davraniyorum fake olarak suclaniyorum. Tamam anladim tekrar tesekkur ederim tum yorumlariniz icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

tesekkur ederim. sizlere sizin gibi saygisizlik gosterdigimde seveceksiniz beni dusmaniniz olarak kalmayi daha cok uygun gorurum.

Hala anlamamışsın olayı, düşmanlık falan yok ortada. Saygısızlık da yok. Hmm axedice da böyle düşünüyormuş de hemen bi atlama, yazarken resmiyetini azaltıp türkçeni geliştir. Sonra daha az trollenirsin.

Ha bide parapisikoloji falan, bunlar banko trolllenecek konular. İn cin bunlara inanan bi noyazura bide astral seyahat yaptım ıslak rüya gördüm diyen 3-5 adam. Sen olsan da olmasan da ölümüne taşak geçiyoruz zaten bunlarla.

UFO BENİ KAÇIRDI NE YA AHADHADHAHAHAHA

gibi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

tamam konuyu trolleyerek basardiniz istediginizi. Ozur dilerim hatali ben idim. Bir daha konu acmam Kisisel Bolumune. Cunku artik bu yapilanlar iyice anlamsizlasti. Saygili davraniyorum cocuklukla suclaniyorum. Iyi davraniyorum fake olarak suclaniyorum. Tamam anladim tekrar tesekkur ederim tum yorumlariniz icin.

senin bi suçun yok, ortam çok kötü cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Sen hala paticik insanlarini anlayamamissin ya ben ona üzülüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bambaşka bir tartışma konusu Japon'yadaki ateist nüfusu ama Ninja sama bunun konuşulmasından rahatsız oldu. Kendisinin söylediği yapılan anketlerde derinlemesine detaylı yapılmıyor ve bu yüzden ateist olarak çıkıyor Japonlar demesi araştırılması gereken bir konudur bence. Ben dahil bir çok insan bu güne kadar Japon'ların dünyadaki en inançsız toplumlardan biri olduğunu düşünüyor çünkü.

Ayrıca;
"kotu anlamda her parapsikolojik sorun Onmyoudou ya tasinir. Yani Kyoto da yada Ishikawa da yada bir cok yerdeki eski Jinja lara tasinir orada calisan Inyou-YingYang uzmanlarina bu kotu experience lar aktarilir ve o kisilerde bunlara karsi sanatlari geregi rituellerini yaparlar. Bu rituellerdeki Kurako larin volunteer olabilenleri arasinda bende yer aliyorum. Hasta olan kisiyi tasimak olsun yuzunu yikamak olsun rituel sirasinda bedenini sabit tutmak olsun yardimci oluyorum." said:

Burada bir eleştri getirmek istiyorum Ninja'ya, bu ritüelleri yapan bir dergah(benzeri) bir yerde gönüllü olduğunu söylemişsin, parapsikoloji konularına belki biraz taraflı bakmanın sebebi bu işin içinde aktif olarak görev yapan birisi olman olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

Noyzura said:

evet benim çok var. hatta açıkçasını söylemem gerekirse bir ayağım normal dünyada ve diğeri ise farklı bir alemde.

ilk olarak 3 yaşıma dair anılarım başlıyor. Tuhaf yaratıklar görüyordum ve benimle ilgileniyorlardı hep.

SOnra ergenlik dönemime girerken Ay bir gece meditasyon yaparken adeta metrelerce yakınıma gelmişti. Sonrasında bir kırılma yaşadım ve mod değiştirir gibi boyut değiştirme olaylarına girdim kontrolsüzce.

Yaşadığım olaylar büyük bir dehşet uyandırıyordu. Korkumdan dolayı herşeyden vazgeçmek üzereydim çünkü yaşadıklarım dünya ötesinde çok dehşet doluydu . en azından bana o zamanlar öyle geliyordu.

Korkumdan herşeyden vazgeçmeden önce ilginç bir şekilde bir usta beni farkedip eğitmek istedi ve 16 yaşımda onun öğrencisi oldum.

Sonrasında önce büyücü halamın yanında bir süre eğitim gördükten sonra. 3 kişilik ilk metafizik çalışma grubumu kurdum ve bir süre birlikte denemeler ve çalışmalar yaptık .

18lerime gelirken çok aşık olduğum kız arkadaşım kan kanseri olunca şifa üzerine çalışmaya başladım.

20lerime Metafiziğin günlük hayatta kullanımları olarak manipülasyon ve zihin kontrol mekanizmalarına karşı doğal bir yatkınlığım vardı.
Sonra kendimi iyice bozdum ve çok saçmaladım. Enerjinin tam tersi ile ilgilenmeye başladım. Bir süre sonra kendi kendimi tüketip kapattım .

bu esnada bir defa ufolar tarafından kaçırıldım.

bir kaç defa evrenimizin dışından varlık gruplarının teklifleri oldu bana.

---------------------drug free-------

sonrasında madem teknoloji , madem iksir diyerekten doğanın ve bilimin bizlere sunduğu olanaklardan faydalanarak yardırmaya başladım.

zihnin normal çalıştığı günlük mode dışında farklı koşul vites ve modlarını defalarca denedim. zaman'ın dairele geçiş yaptığı bir boyut kapısından girebilmeye başladım.

Çok yüklü miktarda enerji ve huzura dünyada taşıyıcılık yapıyorum. Görevlerimin farkındayım ve buna uygun olarak yaşıyorum.

noyan kendine gel.
tamam buyu in cin vs eyvallah da ufa muhabbetine girmeyeydin iyidi.

gayet kendimdeyim. asıl bombastik şeyleri yazmıyorum buraya yüzelsel bi özet geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...