Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parapsikolojik konu

Ninja

Öne çıkan mesajlar

BlaCk said:

Ya bi soru sordum gayet düzgün bir dille, konuyu dine getirmiş oldum. Nasıl iş bu ya?

Açın bakın kafamdan sallamıyorum ben bir çok ankette inançsız nufusunun büyük çoğunluğu Japonya'da çıkar, ama benim ARGÜMANIM BU DEGİL. Benim sorduğum soru, böyle bir toplumda parapsikolojik olaylar nasıl karşılanıyor, konuşuluyor diye o ülkede yaşayan ninja samaya sormak istedim. Pişman ettiniz resmen.

Bunun yanitini gorsel olarak anlayabilmeniz icin youtube onerdim eger ki tam anlasilmaz ise gerekli aydinlatmayi yapabilirim.
Cunku volunteer olarak bu konuda calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

beni kaçırmak için gelen uzaylıyla oturup konuşup anlaşmışlığım var.

2003 ağustos
saatlerce süren mücadeleden sonra ikimizde yorgun düşmüştük.
yatağın kenarına yan yana oturduk.

neden dedim? cevap vermedi.

tekrarladım.
ama neden!?

yüzünü kapadığı uzun renksiz ellerinin arasından boğuk bir sesle konuştu; "abi ben de emir kuluyum, severek mi yapıyorum sanıyorsun bu işi dedi"

sessizlik...
tüm odayı kaplayan koca bir sessizlikti sadece. ayağa kalkıp kapıya yöneldim. kapı eşiğinde durup omzumun üzerinden "çay koycam. içersin di mi dedim."

"bana kızgınsın!" dedi. olabilecek ne kırılgan, en sitemkar ve öfkeli sesiyle.

yüzümü ona döndüm. meydan okurcasına gözlerimi onunkilere diktim. "ya ne olacaktı lanet olası!!" diye kükredim.

sessizlik.

o bildik sessizlik...

o an o pozisyonda ne kadar birbirimize baktık hatırlamıyorum.

"gel buraya şapşal!" diyip hamle yaptım ve hoyratça ince uzaylı belinden yakaladım.

seviştik...sadece seviştik...

mutluluk...

enerji...

sonsuzluk...

feng şi...
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Pekala Ninja sama o halde Japonya'da yaşıyan bir insan olarak soruma cevap verebilir misin gene de?

Parapsikolojik olayların konuşulması, tartışılması, toplum tarafından kabul görmesi ne kadar yaygın Japonya'da?

animesini yapıcak kadar

http://static.zerochan.net/Senjougahara.Hitagi.full.994372.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

ninja benden niye gazı alsın adamın kendi kişiliği yokmu? japonyada yaşayan kendisi o bile kaç sayfadır yazıyor ateist değil diye uzatıp duran sizsiniz. siz uzatmayı iyi bilirsiniz.

ne bicim bi mantik bu ya?

paticik adli bir sitede japonyada yasadigini soyleyen bir kullanicinin soyledikleri fact mi oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Pekala Ninja sama o halde Japonya'da yaşıyan bir insan olarak soruma cevap verebilir misin gene de?

Parapsikolojik olayların konuşulması, tartışılması, toplum tarafından kabul görmesi ne kadar yaygın Japonya'da?

Black san kotu anlamda her parapsikolojik sorun Onmyoudou ya tasinir. Yani Kyoto da yada Ishikawa da yada bir cok yerdeki eski Jinja lara tasinir orada calisan Inyou-YingYang uzmanlarina bu kotu experience lar aktarilir ve o kisilerde bunlara karsi sanatlari geregi rituellerini yaparlar. Bu rituellerdeki Kurako larin volunteer olabilenleri arasinda bende yer aliyorum. Hasta olan kisiyi tasimak olsun yuzunu yikamak olsun rituel sirasinda bedenini sabit tutmak olsun yardimci oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...