Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UOForever

KurtResul

Öne çıkan mesajlar

Pek hoş bir isim değil bakış açısına göre çokça anlam ifade ediyor. UO ya bu isimle başladık bununla kaldı. Kurt Russell ın türkçeye uyarlanmış espirili hali Kurt Resul. Uzunca bir süre aile ismimiz ile Kurt Resul Eldarin olarak HG de DV de vs ivir zivir bir çok server da oynadım. Uzun zaman sonra tekrar uo oynmanın heyecanını uosecondage de baslayarak yasadım ama sarmadı uoforever da takılıyorum bakalım keyif de alıyorum ne kadar uzun soluklu olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

@Arkadaşlar,

Bu başlığı sohbet etmek için ve/veya RP hakkında bilgi edinmek için açmadım.

Tolkien&UO ilişkisi hakkında gelecek cevabı merak ediyorum. Bunun dışında başlık dışı bir şey yazılmazsa sevinirim.

İlla söyleyeceğiniz bir şey var ise özel mesaj atabilirsiniz, emin olun tüm hepsine itina ile cevap dönerim, başlık amacından sapmasın.

Anlayışınız için teşekkürler,
Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

KurtResul said:

Pek hoş bir isim değil bakış açısına göre çokça anlam ifade ediyor. UO ya bu isimle başladık bununla kaldı. Kurt Russell ın türkçeye uyarlanmış espirili hali Kurt Resul. Uzunca bir süre aile ismimiz ile Kurt Resul Eldarin olarak HG de DV de vs ivir zivir bir çok server da oynadım. Uzun zaman sonra tekrar uo oynmanın heyecanını uosecondage de baslayarak yasadım ama sarmadı uoforever da takılıyorum bakalım keyif de alıyorum ne kadar uzun soluklu olacak.

acayip espriliymiş ya
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

KurtResul said:

acayip espriliymiş ya

Yani? Bir algı sorunumuz mu var ya Bir zahmet başlığımdan get out ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

Kürt Resul Balay

Sayenizde bu isimden haberim oldu. Sevdiğiniz biri galiba.

Arkadaşlar "Odyseuss" yazınca in "KurtResul" yazınca "Out" mu oluyoruz. Ben bu tip konuları sanıyorum sizin kadar önemsemiyorum. Önemseyeceğimide sanmıyorum nihayetinde bu oyun burası oyunun forumu benim için o kadar, sadece hoşça vakit geçirmeye bakıyorum. Geyik yapmak için isteyen istediği kadar yazabilir. Savunacak bir tarafım yok. Zaten savunulacak tarafı da yok...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...