Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teon

Solymr

Öne çıkan mesajlar

hadi arkadaslar hep bi yerde basliyalim dioduk... Eğer hala oynayanlar varsa buyursunlar teona orda bulusalim.. (tabi yeniden kasmak yerse) biz 4 arkadas basladik orda..... (orc mystic-Dwarf artisan-Human dagger - Elf dagger)[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

baba nie yemesin ya walla ben tam gaz gidiom arkadaslarda ole.... Hem bide hepimiz ayni anda baslayinca saglam olacak lvl farki fazla acilamaz takim halinde gezebiliriz olay orda zaten yuksek lvl olmakta diil..[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

size kolay gelsin babacan :) ben bambaşka bi server da bizim arkadaşlarla kasıyom :) wow çıkana kadar idareten.bu arada üşenmedim C2 test server a baktım bi baktım baktım ama bişi göremedim ehehehe tek değişiklik adena fiyatlarında olcak gibi geldi bana C2 yi en çok çinliler bekliyo sanırım adamlar deli gibi dragon büyütüyolar satmak için C2 den sonra adena satışları patlar ehehehe satacak olan tutsun alacak olan alsın bu tüyoyuda IMKB de versem deli gibi komisyon alırdım size bedava :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
enyalios lvl 32 DE wizard
burakbey lvl 25 knight
herkeze süpriz lvl 12 DE Fighter yakında sinemalarda
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...