Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom a olan buyuk ofke

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Yazmıyım yazmıyım dıyordum artık patladım nedir bu telekomun rezaletı yaw.Hadi kablonun kopması onların sucu degıl ama hıcbır acıklama yok bıze bugun yarın dıye sallıyolar.Bana bu ay Turk Telkomdan 173 mılyon kablo faturası geldı ve anlamsız anlamsız yerlerden kesılmıs.Baglantı acılması aylık baglantı ınternet kullanımı vb gıbı (Bu arada kablo var bende) gereksız gereksız yerlerden gecırmısler.Sımdı kablo da koptu 173 mılyon havaya uctu ıtıraz ettım oradakı yetkılı bana sızın hızınız cok yuksek dedı !!!!! benım hızım standart 64kbps onu soyledım ve kadın bana demezmı ee daha ne ıstıyorsunuz cok hızlı bu baglantı bunu dusurun yoksa boyle gelır dıyor. Allahım kafayı yıycem yaw 27 milyon bir yere 173 mılyon telekoma 200 mılyon!! ben bu parayla amerikada uydudan baglanırdım nerdeyse.birde bu ıse bakan mudur hanım ısının o kadar ehlıkı bır taktır plaketı vermek lazım Birde bolgemdeki kablo sırketının uyusuklugu yokmu adamlar telefon edınce nerdeyse kufur edıcek kac defa yuzume kapadılar zorla ınsanı cıleden cıkarıyorlar yaw.

neyse ozur dılerım cok sınırlendım bir an su telekomu bir an once ozellestırsınler tamamıyle yada ınternetı ellerınden alsınlarda bız de rahat edelım.Hatta yemi ediyorum hep beraber tum ınternet kullanıcıları bagıs yapıp bız satın alsak telekomu daha hayırlı olur en azından torpılle gelen elemanlar olmazda ısı bılen elemanlar olur.
Su kablo ısı ıse daha coook uzuycak ben karar verdim elime para gecsin yemin billah kablo alıp yollıycam kaza bolgesine :)

eger cok sınırlendıysem ve sınırı astıysam affola ama birden bire patladim.Ama telekomuda fazla sucladım galıba en azından cok guzel fatura kesıyorlar bızden onu taktır etmek lazım.Zaten bıldıklerı tek sey fatura kesmek
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz aşırı kaçtıysa ozur dılerım ama sınırlerım cook bozuk Telkomun uzmanlıgı fatura gondermek ve zam yapmak hızmet ıse sıfır halkla ılıskıler sıfır uzmanlık gene sıfırve gene zam yapıyorlar bunlar hala ıntenetı asırı luks bır olay gıbı goruyor bu memlekette bılıyosunuz buz dolabı ıle camasır makınesıde Luks tuketım e gırıyor burda ne yazık kı 21 cı yuzyılda hala bazı ıcatları kabul etmıyen yonetıcılerımız var bılgı ve ılsetısım cagında hızmatı verıyomuyum gerısı benı ılgılendırmez anlayısı var ve gene ne yazıkkı hızmetı dogru duzgun versemde vermesemde paramı alırım arkadas anlayısı var.
Keske telekom ozel bır sırket olsa mesela telekomSA gıbı belkı o zaman ıyı hızmet verırlerdı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayer__, 01 June 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
depremde eşya toplanıp yardım yapılır bizde telekoma yardım kampanyası evimizdeki kabloları gönderelim

:)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...