Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boğazı şiş kedi

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

kışın çok ateşliydi veterinere götürdük havale geçiriyordu hayvan serum falna takıldı getirmeseniz ölürdü dedi doktor.

o zaman da bi ilaç kullandı bi süre diş etleri bu ateşten ötürü enfeksiyon kapmış sert mama yiyemyordu mesela ona ayrı ıslak alıyordum diğerlerine sert ama bu ara tekrar bi viyaklamaya başladı sesi de çıkmıyor garibin miyavlayamıyor düzgün dediğin ilacı vereyim bugün saol
Sosyal ağlarda paylaş

miktarı çok az olsun ama çay kaşıgının ucunun ucu ile, böle pinch derler ya ondan.

bu normalde sulandırılıyor falan ama ben toz halde veriyorum yemeğine vb karıştırıp, portakal kokusu olabilir bide.

benim kediler alışık baya daha doğmadan annelerinden itibaren düzenli alıyorlar ayda 1-2.
Sosyal ağlarda paylaş

bu başlık iyi oldu bak. aynı şişlik bizim yeni minik kedide de var. önce yara zannettik ama nolduğunu anlamadık. veterinere götürdük. henüz ne olduğunu anlayamadı. alerjik olabilir dedi. şuan sinek ısırığı kadar bir kırmızı şişlik var boğazında. ilaç sürüyoruz bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...

selam,benim 2 yaş british shorthair kedimdede 2x2 ye boğaz kenarında elle hissedilir tek tarafta bir şişlik oldu.veteriner antibiyotik verdi.iştahı iyi dışkısı iyi normal dışı hiçbişi yok ama çok üzüldüm.sadec tüyleri dökülüyor birde gözkapakları bazen aşağı düşüyor.geçer merak etmeyin diyen yorumlara nasıl ihtiyaç duyuyorum çok üzüldüm çok.en iyi 

Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...