Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

sequo'nun çok param var temalı mesajlarına başından beri rahatsız oluyordum ama insanlar gülüp eğlendiği için herhalde bana özgü bir şey diye geçiştirip duruyordum.

aynı görgüsüzlüğü bazen sipeyste yapıyor bir insan parasıyla övünüyorsa demek ki daha değerli bir şeye sahip değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir kişide çıkıp dememişki arkadaş tamam bu kadar paran var ama bu güne kadar hangi hayır kurumuna ne kadar miktarda bağış yaptın? Öyle ailelere yaptığın yardımlardan ya da elden dağıttığın paralardan bahsetmiyorum.

büyük miktarda bağış yaptın mı resmi olarak bir kuruma?

Bunu yaptıysan ve bunu kanıtlarsan saygı duyarım, ciddi söylüyorum.

Yapmadıysan söylediğin yaptığın hiçbirşeyin anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

sequo'nun çok param var temalı mesajlarına başından beri rahatsız oluyordum ama insanlar gülüp eğlendiği için herhalde bana özgü bir şey diye geçiştirip duruyordum.

aynı görgüsüzlüğü bazen sipeyste yapıyor bir insan parasıyla övünüyorsa demek ki daha değerli bir şeye sahip değildir.

Hacım selam. Değer dediğiniz şey zaten para ile ölçülen bişeydir.
Pahalı olan değerlidir. Bkz: pırlanta vs. Mantıken böyledir:)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Sequo said:

Bir kişiye bel altı vuramassın net üstünden alırsın karşına bel altı vurursun sinirlenirse ya o seni döver ya sen onu.

AHAH
adamın mantık buraya kadar ilerleyebiliyor. tofaş kızı gibi bişey.

daha cok ya sen onu döversin, ya da o parasıyla kamyon kamyon adam yıgar kapına 5 gün susuz bırakıp köpek gibi dövürür mantıgında

tam bir yiğit türk erkeği
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

jacabo said:

@sequo
aga sen mesajima yani dolayli olarak bana serefsiz demedin mi ne demek istedigimi bile anlamadan?
hayir herkesin gururu yokta senin mi var anlamadim
forumdayiz yahu tehditler savurmayalim hos olmuyor
dedigin dogruysa roleplay yapiyorsan o karaktere laf gelmis zaten ne diye atarlaniyorsun

abi çünkü adam roleplay falan yapmıyor, gerçekte de görgüsüz kekonun teki belli ki, hakaret etmiyorum yanlış anlaşılmasın, davranışlarını başka türlü açıklayamıyorum

cidden değil ya bugün kendi gözlerimle görmesem bende biraz tuhaf düşünüyordum bu adam niye böyle ama bugün anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Tarumar said:

Hacım selam. Değer dediğiniz şey zaten para ile ölçülen bişeydir.
Pahalı olan değerlidir. Bkz: pırlanta vs. Mantıken böyledir:)

işte o öyle bir şey değil seni çok yanlış bilgilendirmişler. bu saatten sonra fikrin de değişmez.

fakir insanlar değersiz senin bu görüşüne göre. öldürelim istersen?
Sosyal ağlarda paylaş

Kapasiteye ulaşmak üzere topic haberiniz olsun, yenisini falan açmak isterseniz diye diyorum.

Ama şunu da belirtmek isterim, zırt pırt laf ettiğiniz sipeys en son kimseye hakaret ya da küfürden banlanmadı, bulunduğu ortamda çok sert davranıyor ve dolaylı yoldan da olsa ortamda tartışma ortamından çok kavga ortamı yaratılmasına sebebiyet veriyor, kabahati olmadığı yerde bile kavga çıkıyor diye banlandı.

Yine böyle diyorum ki çatır çatır banlandığınız zaman ortamın içine sıçmaktan banlandığınızı bilin.

Ama yeni bir topicten devam etmek isterseniz edebilirsiniz aynı tartışmaya. Topiğe müdahale olmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...