Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

applev0dka said:

mutlu olmak için forumdaki erkeklere para karşılıgı sutyen giydiren birisi özel hayatında nasıl bir mutsuzluk ve çöküntü içinde olabilir diye düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum

hayatımın hiç bir evresinde o kadar mutsuz olmadıysam demek

Adamın özel hayatına saldırmak saçma. Patinin hakettiği gibi davranıyor sequ. Adam para atana kadar iplenmiyordu genel olarak. Arabasının fotoğrafını koyup bi kaç muhabbet çevirip gidiyordu. Aşırı ilgiyi görünce eğlenmeye gelir oldu artık.

özel hayatına saldırmadım ki, yukarıda da yazdım,insan nasıl karşılık görmek istiyorsa öyle davranır. kimse durduk yere kimseye laf söylemez hakaret etmez.

sen 30 yasına gelmiş halinle gidip,10-12 yasındaki cocukların futbol macına karışıp, sonra bi boktan anlamıosunuz pis ezikler diye laf söylersen özel hayatında mutsuzlugun ya da piskolojik sorunların vardır.

kimse adamdan bişey kanıtlamasını istemezken, 2 günde bir para resmi koyup, hadi benden size 100 lira su yiyin bunu giyin, sunu kıcınıza sokun diye geziyorsa, sorunludur benim gözümde.

bu hakaret ya da saldırı degil, sadece aynaya bakması için bir çagrı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

kimse adamdan bişey kanıtlamasını istemezken, 2 günde bir para resmi koyup, hadi benden size 100 lira su yiyin bunu giyin, sunu kıcınıza sokun diye geziyorsa, sorunludur benim gözümde.

şu an saldıryosun da neyse, haksız sayılmazsın.

şöyle bir şey var, bu görevleri paraya ihtiyacı olan adam yapıyor zaten. noyzura olmasa yapacak adam da yok şu son 2 görevi. adam ne kullanıp enerji alıyosa yapıyor bir şekilde, onu da öyle kabul ettik.

şu haterlığı bırakın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

applev0dka said:

şu an saldıryosun da neyse, haksız sayılmazsın.

şöyle bir şey var, bu görevleri paraya ihtiyacı olan adam yapıyor zaten. noyzura olmasa yapacak adam da yok şu son 2 görevi. adam ne kullanıp enerji alıyosa yapıyor bir şekilde, onu da öyle kabul ettik.

şu haterlığı bırakın artık.

ben noyan konusunda bişey demedim abi, isteyen cıkar yapar, ben buna sebep olan adamın tutumunu hastalıklı olarak gördüm, actıgı topic'i okursan anlarsın, resmen araştırma yapmış eglenmiş işte kendince,sadece onun yapabilcegni biliyordum,öyle sectim paraya ihtiyacı vardi,ama direk veremezdim böyle yaptım demiş..

hadi bişey yaptın neden acıklayarak olayi daha kötü bir hale getiriyorsunki, bilmiyorum belki ben olaya cok yanlıs yerden bakıyorum ama ille burdan birine yardım etmek istiyorsa, gitsin sessizce yapsın.

sonra cıkıpta bunları acıklayarak ego boost yapmasın, bana yanlıs gelen bu
Sosyal ağlarda paylaş

ben şuan istanbulda ögrenciyim, o 500e noyandan fazla ihtiyacım var, cıkıp 3 numara da yazmadım..sokakta kedi de aramadım. cunku adamın davranıs tarzı yanlis en basından söyledim. yok yardım yapmak istiyorsa, 1 tane köpek besletcegne o 100 lira ile fazlasını yapar. amaci kendine eglence cıkarmakmiş işte kendı acıkladı gördık

görgüsüzlük olarak nitelendirmeyi insanın cebindeki para degil, dusunce yapısı belirler yanlıs bir genelleme bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

elma bende ögrenciyim ailemle ilişkim olmadigi için para almiyorum
harç yatirmam, kira ödemem,yemek yemem gerektiginde gerçekten 5 para etmez adamlarla muhattap olup onlara katlanmak zorundayim çünkü adamlarin parasi var
ve sequo dan belki milyonlarca kat daha görgüsüzler

sequo ya özel bir sempatim yok açikcasi ama para veriyorsa alirim
Sosyal ağlarda paylaş

katlanıyor olman ayri bişey, içten içe bile olsa buna ses cıkarmaman ayrı bişey.

zorundasındır yaparsın, ama vay hayvan herif dersin içinden.

ama burda bu durumdan hoslanmayarak vay görgüsüz diyenlere, laf sokma cabasında olanları anlayamıyorum.

adamın parasıyla kendisine eglence yaratmasına da sesimizi cıkartmayacaksak yaşamayalım abi
Sosyal ağlarda paylaş

yapin abi görgüsüz diyin de
ahmet adama maymun dedikten sonra ekran kartiyla satti ruhunu adamin ilk muhabbeti böyle oldu patinaj disindaki insanlarla o topiktede vay zengine bak dendi kimse kıro herif demedi
adam görgüsüz olabilir ama bunu hissettirmek için hiç birsey yapilmazsa oda parasini kullanarak kendini eglendirir
simdi su topikte de 20 civari sayisal oynayan vardi diye hatirliyorum onlarin sorun etmedigini varsayiyorum görgüsüzlüğü digerleride zaten herseyi sorun eden adamlardi
sen de futbol konusunda çok saçma sapan bir adamsin bol bol tartistik ben banlendim hatta sana laf anlaticam diye :D
bak gayet güzel bir sekilde konusuyoruz su an herkesin berbat özellikleri olabilir öyle kabul etmek lazim diyorum
#direnfakir
Sosyal ağlarda paylaş

ahah abi futbol konusunda söyle bisey var, maç heyecanı ile gelir bisey yazarsın, sonra bakarsın vay ne öküzüm dersin, yada takımını deli gibi savunursun ama ertesi gün ilk eleştiren sen olursun.o konuda benim de saçma dönemlerim olmuştur,olacaktır :p ama o yanlısının farkına kolay vardıgın bi konu

burdaki olay bambaska, insanlara para teklif ederek,kendini eglendirmek,sözde karsıdakine yardım etmek ve üstüne bu yardımı forumda aha böyle yardım ettim söyle bunu yaptım diyerek anlatmanın elle tutulur hiç bir yanı yok, cidden yok benim mantıgımda..

gitsin kimseye söylemeden yardımını yapsın saygı duyarım, ama böyle yaparak, bana itici geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

demek istedigim itici zaten
ama onu düzeltme gibi bir sansimiz da yok
uyaralim söyleyelim ama su saatten sonra paticik isimli bir forumda sequo nun karakterinin degisecegine inanmiyorum buna gerekte yok bence
insanlari kusurlariyla sevmek degilde en azından kabul etmek lazim
sen söyleyince aklima geldi patronlardan birine fatura geldiginde veya birsey okunmasi gerektiginde falan hep okuma biliyor musunuz diye sorardim adam gülerdi sadece o adamı nasil degistireyim ben öküzlestigi zamanlarda yav he he diyip geçiyordum veya anlamayacagi sekilde igneleyip bir sekilde tatmin ediyordum kendimi
lakin sequo buradaki kimsenin patronu degil katlanmak zorunda degil abi rahatsiz olan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...