Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

On 4.08.2020 at 19:43, goldbären dedi ki:

abi üç günde 200 ise yapılır ya. ben de ciddi bir şey sandım nerede ne yenir turuymuş sizinki.

Yaptik valla, gunde 2-3 saat yol, aksamlari alkol ve partileme sabaha kadar sdfg ertesi gun rinse&repeat.

ama ogrendigim su oldu: asla 20kg sirt cantasi yapmamak, yapilcaksa da bisiklete tasitmak. diz kapaklarimin ice bakan kisimlari agridi bi de, netten baktim yamuk basmadan oluyomus. Duzgun bi roadbike alip kelepceli ayakkabiyla girmek lazim. Ve got pedi. Tanri varsa, bunun yaraticisini cennetin en huzurlu kosesine falan gondersin.buna ragmen bi noktada su toplamis nacizane gotum, yol bozuklugu+35c sicak+sirt cantasi kombosu.

ortalama 20km/h falan gittik, dandik bisikletliler cok durdu dogal olarak, ben ilk gun bi ara asiri onden gidip yolu karistirip iki rampada belimi buktum resmen, 10-15km bosu bosuna surdum. Bi yerde sarap koyune girdik kalmak icin, secilen otele rampa 40 derece, baglarin ici falan cok iyi,  bisikletler elde ciktik ama o cikisi bi ben bilirim, 3 saat daha yol yapmakla es guc kaybettik orda sdfg.

sonuc olarak, ben bu ise devam ederim ya. Hirvat falan yapariz belki bi sonraki tura.

Sosyal ağlarda paylaş

tek taytlamı sürdün onca yolu?

göt kanseri olursun o sıcakta terleyip sfdsfsde

spd pedal ve bisiklet ayakkabası alırsın, hem performans artar hemde diz eklemlerinin içine etmemiş olursun.

sen bol bol sür, yüksek kadans tempolu sürüşler, rampa falan çık. 1-2 aya ondan sonra hırvat turuna çık. ölürsünüz yolda yoksa sdsfesges.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...

Ulan...

3 hafta önce taş gibi bisiklet aldım. (Alırken acayip vicdan azabı çektim gerçi) SPD harici tüm eksiklerimi tamamladım. Toplam 25 km anca yapabildim. Şimdi bir de kapanma çıktı. Bu hafta kesin aşırı kastırırlar. 

Taytla çıkmasam işe gidiyorum diye yedirirdim de...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...