Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

dark side ile light side arasında kaldı korra :D acaba ikki ye noldu heykeli görünce ona bişeyler olmuştu :D trailer lardan çıkardığım teori ;

spo

fragmanda korra ile ikki beraber ruhlar dünyasına geçip ilk avatar ile falan konuşuyorlardı belki ikki gittiği yerde yeni bi yetenek öğrenmiştir ?

Sosyal ağlarda paylaş

ilk iki iyiydide son bölümü çok sevemedim

spo

ikkinin gördüğü Damnatio memoriae yemiş bi avatar herhalde, biraz ünalaq a benzettim ben.
işin o kısmı heyecanlandırıo.

bu arada, adam akıllı bendingler görmeye başladık ( akıllıca yapılanlar, kaçan motorluyu düşürmesi mesela korranın , ya da merdivenlerden kayması gibi )

Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar iyi bölümmüş 3. en iyi bölümü falan. (tu)(tu)

avatar olmanın zorlukları temalı, hem tarih sunan hem de ilerisi için zemin hazırlayan dört dörtlük bir bölüm. hem düşündürdü nereye sıçacaklar diye, hem sevgili derdinde bile avatardan medet umulması güldürdü (+ aubrey plaza) hem de duygulandım.

büyük kutup projesi (tu)

unkapanı amca
beni çok net ters köşeye yatırdı. dedi hem spiritler coşar savaş olursa, hem öbür nationlar birbirine girer, hem de sen avatarsın tarafsız olmak zorundasın falan. DEDİM VAY ABİM BENİM BÜYÜKSÜN. sonra en duygusal sahnede sith lord oluverdi.

trailerdaki kimliği belirsiz şahıs

book 2 trailerda bi tip vardı hani yeni karakter. adı Wan. ilk avatar. korra'dan 10000 sene önce yaşamış. the walking dead'de glenn'i oynayan eleman seslendirecekmiş.

bu sezon yetişkin aang'i göremeyiz diye tahmin ediyorum.

bu arada myepisodes'un yalancısıyım sezon sadece 8 bölüm gözüküyor, the fuq...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...