Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gurur duy Türkiye en Şereflin Şampiyon!!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş ta açılan bir pankartı bu. Şikelerle şaibelerle dönen ilerleyen bir ligde şerefli bir takımın şampiyonluğu herhalde gurur duyulucak bir etkendir.

Herşeye rağmen şampiyon olduk.
İşte beşiktaş ... ... şampiyon tezahuratlarıyla inledi beşiktaş.

Kutlamalara gelince müthişti. Ben ginger up daydım futbolcularla birlikte saat 4 e kadar 6 da yattım ve sarhostum :)
formam şampanya ve birayla yıkanmıştı saçlarım bira içindeydi
ama harika bir zafer kutlaması oldu.
Stadda organizasyon çok kötüydü. Herkes sahaya atladı kötü oldu. Tur atamadı takım ama samsun maçına inşallah.
Özellile Beşiktaş ta harikaydı kutlamalar.
TBMM 015 plakalı bir aracı salladık :)
İçindeki abdullah gül dü sanırım.
Harikaydı vallah yeni uyandım. Süperdi kelimelerle anlatılmaz.

Gurur duy Turkiye En şereflin 8 yıl sonra ŞAMPİYON OLDU !!![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Millet sizi tebrik ederken kalkip diger takimlardan serefli vs ilan ediyorsunuz kendinizi, ondan sonra aradan tepki gosterenler cikinca parazit marazit diyosunuz. Adam gibi sevinin, kimse de abuk subuk laflar etmesin 'ayi topici' ornegi gibi.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

ya varya sırf bu blackchaos gibiler yüzünden sempati duyduğum takımdan ve taraftarından tiksinmeye başlıyorum.

galatasaraylı olarak beşiktaşın şampiyonluğunu yürekten kutluyorum.bence gerçekten şampiyonluğu hakkettiler.bu senenin en iyi futbolunu onlar oynadı.bende beşiktaş maçlarını izlemek istedim. ama bunun gibi ne dediğini bilmeyen adamlar yüzünden beşiktaş taraftarından nefret ettim.sen kim oluyosunda kendini şerefli diğer takımları şerefsiz yada daha az şerefli ilan ediyosun.30 yaşındada olsan 40 yaşındada olsan ilkokula giden bi çocuk gibi davranıyosun.

sampiyonluğu kazanmayıda, kaybetmeyide hazmedemiyen insanlar bu ligi izlemesin, üzerine yorum yapmasın.

lütfen bundan sonra önce düşün sonra konuş.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

En şereflin dedim.

Tek şerefli takımın demedim !

Eğer bir ülkede futbol masa üstü oyunlarıyla oynanıyor , parayla şikeyle maç alınıyorsa
o ülkedeki takımları şerefli ve şerefsiz diye ayrılmalıdır.
Bizler bu şampiyonluğu
ne hakem satın alarak
ne rakiplerimizin oynayacağı takımlara teşvik primleri dağıttarak
ne doping yaparak
nede kaleci satın alarak kazanmadım.
6 derbiden 4 nü kazandık. Gs ve Fb yi hem içerde hem dışarda yendik.
Tek mağlubiyetimizle bileğimizin hakkıyla kazandık.

Bu futbol anlayışı varken futbol mafyalık iken bileğinin hakkıyla şampiyon olan takım. En şerefli takımı olur.

Artık sempati duymadığına sevindim.
Bir gs liyi daha düşman ettiysem ne mutlu bana (!)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Söylediklerini çoğu kulaktan duyma şeyler. Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ? Şampiyon oldunuz işte , tebrikler iyide oynadınız. Ama lütfen gereksiz tartışma yaratma[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

Birakin ugrasmayin su adamla ya oehg, sevinirken bile saga sola saldirmamayi beceremeyen carsi grubunun baska bir elemani. Blackeagle ugramiyo buralara artik, belki de yorunge disi bilmiyorum, sen de gitsen pek bir guzel olacak.

Sampiyonlugunu kutladigina, 6s yerine Bjk'i destekledigine pisman ediyor insani iste boyle tipler.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Sosyal ağlarda paylaş

Ultravestiler kapatildi fransiz baskanlari tarafindan, ben de FB'nin sari-kirmizi diye Shell yagmalayan bir grubu oldugunu sanmiyorum veya uyesi degilim, varsa soyleyin de bileyim cahil kalmayayim. (Bkz. "Carsi vs sari-lacivert Opet" vakasi)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Sosyal ağlarda paylaş

"6s macinda sahanin kapanmamasi icin sahaya birsey atmayalim, attirmayalim" diye 126451357 tane el ilani dagitilirsa, stad hoparlorlerinden bin defa 'sahaya ot bok atan casus provakatorlerdir, attirmayin' diye anons yapilip taraftarin damarina basilirsa saha kapanmaz tabii. Onun disinda Carsi grubunun yaptiklarini hepimiz biliyoruz, al sana kanli canli ornegi.

Ben bu olaylari nerden biliyorum; Altay macina gitmistim sizi desteklemek icin :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Sosyal ağlarda paylaş

bilinsin ultraslan'a veya herhangi bir derneğe üye değilim galatasaray bünyesinde

ikincisi bütün galatasaray taraftarı benim gibi olsa ne olucakmış ki ? ne kusurum varmış merak ettim ?

üçüncüsü, menajeri aleaddin[nasıl yazılıyor yahu ?] çakıcının yeğeni olan bir takımı nereye kadar şerefli olabilirki ?

şampiyonu tebrik edersin, teşekkür eder ama bunlar ayrı bi alem yahu, sittine tane topic'te son haftalarda sittin kere şampiyonluklarını kutladı sittin tane insan ama hala bir taraflara laf sokma çabalarındalar

sakin olun, şampiyonluğunuzu kutlayın yahu, yani elaleme laf sokma çabalarında olucağınıza 100. yılınızı kutlayın

misler gibi şampiyon oldunuz daha neki ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Bana hep kotu ornekleri denk geliyor o zaman, veya carsi sadece isine geldiginde veya mecbur kaldiginda sakin durabilen bir grup. Su ana kadar kendi amigosunu dovme, sari-lacivert diye Opet yagmalama, kavgalara katilma/davet etme, sevinirken bile birilerine zarar vermek isteme ve daha bircok negatif hareket gordum, kusura bakma.

Bjk veya carsi forumlarini takip edecek halim olmadigi icin dediklerini bilmiyordum dogal olarak, varmis demek ki iyi yonleri de, pardon.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Sosyal ağlarda paylaş

örneklendirmelerde benim adıma yazmazsan memnun olurum ozaman, sittin tane gs bayrağı olan var forumlarda

senin yazını okuyan ve benim hakkımda hiçbir bilgisi dahi olmayan bir insan[sırf bu topic'te değil] bana karşı önyargılı davranıyor bazı konularda[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

neyse bu dopikden devam ediyorum o zaman:
bu sene gercekten iyi oyunuyla sampiyon oldu besiktas, her ne kadar iki taraf icin de tonla "saibe hede hodo" tartismalari ciksa da. sahsen sunu soylemeliyim ki bjk maclarini izlerken gs dekilerden cok daha fazla zevk aldim.taraftarlari kutluyorum, seneye de boyle cekismeli bir lig olur insallah diyorum :)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

Justin; her şekilde kabul ederim.Ama bana kanıt göster. Benim söylediğim olayların hepsi yaşanmış. Hepsi gazetelerde meydanda.
Allah aşkına gs-ankaragücü 8-0 lık maçı gs hakkıyla aldığını kim kabullenebilirki?
Malatya ve Denizli ye verilen teşvik priminin olmadığını kim kabul edebilirki?

Bunlar yaşanmış olaylar justin. Tebrik edersin zaten ben orda laf sokmak istemiyorum. Sadece en şereflin dedim.
Tek şerefli takımın demedim. Gs da hakkıyla aldığı şampiyonluklara lafımız yok helal olsun.
Ama siz bile biliyorsunuz yalanlamanıza gerek yok!
Biz buraya zamnında yazdık gazete küpürleriyle gösterdik.
Sen beşiktaş ı öyle kabul ediyorsan öyledir. Ama bana göre yanlış sana göre doğru.

Tamam mı?

[Edit : Burası spor forumu Uo yada mahkeme değil]
[hline]bla bla bla ...

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 26 May 2003 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 26 May 2003 20:34 tarihinde demiş ki:
sakin olun, şampiyonluğunuzu kutlayın yahu, yani elaleme laf sokma çabalarında olucağınıza 100. yılınızı kutlayın
[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

kaybetmeye alışınca kazandıgının farkına varamaz insanlar
buda öyle bi durum işte
kazanınca ne yapıcagını bilemiyo bazı kişiler[hline]erkek adam ezik!! takim tutmaz - FORZA REAL MADRİD!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...