Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Fnatic resmen LOLOL MAHALLE TAKIMI GİDİN KUMDA OYNAYIN dedi. 26-2 ne lan dünya şampiyonasında.

c9 bir önceki maçı xpekenin yetoluğuna alınca herkes bir coştu, o YU ES EY YU ES EY sesleri falan. Sonra direk ölüm sessizliği sfsdsd içimin yağları eridi resmen.

Bir de fnatic inanılmaz koordine inanılmaz temiz ya. c9 ne kadar yeni kan ne kadar heyecan verici olsa da fnaticin yarı finale çıkmasını istedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum abi, ward olsa bile her gank i yer o çünkü mobil bi şey olmayınca kaçamıyor sonra direk veriyor kill i.
o malphite ı da renektonun karşısına aldılar galiba o da son derece yanlış mesela. bi kere kesinlikle counter değil, malphiteta sustain yok, renektonda var ve renekton çok güzel E-W-Q-E yaparak malphite karşılık veremeden girer çıkar. combatta desen 2den fazla kişiye ulti atma şansı çok düşük o comp a karşı.
bi de her sürekli sona pickliyorlar uyuz oluyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Fnatic c9a YAVAŞ dedi. Gerçi c9 resmen YETOLUK BUDUR diye haykırarak 3. maçın daha başında bronze5 tier invade killeri verdi heriflere.

Alex ich de mal gibi oynadı feedledi falan najin rahat aldı. Gragas midler, 2. pickde saniyesinde sonaya lock-in yapmalar falan ben 429423792349 km ötede daraldım tükendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...