Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşa öss hakkında yardım

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Şimdi nası desem
dilenme gibi olacak ama diil
Benim 4 yıldır tanıdığım gerek UO gerek chat gerekse telefonda baya tanıştığım benim yaşlarımda bi arkadaşım var
bu arkadaş öss ye giricek
ve parasal durumu kötü hallerde
ailesi ayrılmıştı bildiğim kadarı ile akrabası ile yaşıyor
bana 1 ay önce utana sıkıla öss sorununu anlatmıştı ailede para olunca genelde rakılara falan gidiyor diyordu
bende çaktırmadan ailesinden para götürmesini işte hergün 1 milyon alsa çıkar zaten dedim birde madem rakıya veriyorlar sende çaktırmadan rakı parasından 2 3 milyon al sonuçta tamamlarlar o parayı ama vermiyorlar tamam çalmak bu ama önemli bi konu olunca rakı parasını öss ye vermiyenlerde kabahat

neyse

işte bugün söyledi gene para bulamadım dedi
ben veriyim dedim
utanıyor tabiki adam öyle kolay diil para istemek
işte sordum babama dolandırmıyacağına eminsen ver falan dedi ama biliyorum uğraşmaz ama onun gözü parada diil beni dolandırırlarsa falan diyorda çok yüksek bir rakam değil öss için olan para

işte neyse
adamı tanıyorum
bildiğim kadarı ile dolandırma amacı yok öyle mailden gelen prenslerden diil ehe
ha dolandırıcak falansada daha önce gelirdi isterdi para birde istediği miktarda fazla değil

işte
banka hesabı
2335 Akbank Championsa

ve gerekli para sadece 50 milyon civarı

paranız varsa 5 milyon yatırsanız yeter zaten
çok kişi yatırmaz biliyorum da işte biriki kişi yatırsa açığıda ablam ve ben kapatırız diye düşündüm

neyse saolun şimdiden[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Sosyal ağlarda paylaş

birde

Hesap

Melike Şahan a ait
arkadaşın bir tanıdığı kendi hesabı olacak hali yok zaten:)

o yüzden oraya yollayınca(tabi eğer yollarsanız) o hesapta olan paraya karışmaması için nekadar miktar yolladığınızı öms olarak bana yollarsanız ben arkadaşa bildirebilicem[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

yani gereksiz bi topic açsam 10 saniyede tonlarca "ne boşsun sen chemical" cilerle doluyor

bi yardım istiyoruz tık yok etrafdan
neyde o boşsun sen chemicalciler
bukadarmıydı ömrünüz?

yani tamam 10dk içinde mantıklı cevaplar atılsın demiyorum ama
öbür bütün topiclerimde 10dk içinde bütün "boşsun seen" mesajları atıyorlar burada bir "yardım ederiz" diyen yok okadar zormu[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

Valla abi ben yardım etmek isterimde internet bankacılıgı olayı bende olmadıgı için 10 milyon göndersem 15 milyon havale masrafı alcaklar postaneden gönderebilirim adres falan verebilirsen[signature][hline]Image is everything, so play with it.

Anti-Virus
Anti-Satan
Anti-SatanVirus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 29 Kasım 2004 23:56 tarihinde demiş ki:
said:
Private, 29 Kasım 2004 23:53 tarihinde demiş ki:
ÖSS ücreti 40 ytl'dir.
Bilgilendirme.

50 milyon civarı denmiş...

Bende birşey demedim zaten. :P 4 form, 5 yeni foto vs vs.[signature][hline]"Success comes in cans ... not in can'ts"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 29 Kasım 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
alakasız olcak ama 50 milyona nasıl bir hz lık yapacak arkadaşın ??

o para sınava girme parası john ya formu falan alıyon o parayla yanlış bilmiyosam[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

ya YDS girmiyosa toplam masraf 44 milyon...
giriyosa 84 milyon...yarım ederiz ya..[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...