Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dying Light

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...

500 SAAT

To fully complete Dying Light 2 Stay Human,

you'll need at least 500 hours—almost as long as it would take to walk from Warsaw to Madrid!

Note: It's about 100% completion rate, most of the players who are in for story and side quests will be able to complete the game quicker, it will still be a solid experience though!

https://twitter.com/DyingLightGame/status/1479889980205981705

?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

singleda okursun dl1 single bitirdim ben hiç cutscene falan geçmeden ama çokdandikti story falan, ne oldu hiçbir şey hatırlamıyorum bile. bunda da o kadar fark olacağını sanmam, yazmak için yazmışlar işte anna karenina kadar asfgh helal mi diyek 

coop oynarken zaten cutscene geç geç bağıracak millet onun için yazdım coop zombi shooter oyunda planescape torment hikayesi koysan nolur koymasan nolur

chris avellone apimi de kicklediydi bu şerefsizler bi karının tweetiyle nolduğunu anlamadan, sonra gerçek ortaya çıkınca geri de almadılar. onun yazdığı her şeyi kaldırmışlardı yanlış hatırlamıyorsam. bu polaklara olan nefretim ordan geliyor olabilir, belki gerçekten şaheser yapacaklar ama hiç sanmıyorum yav

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Silphatos dedi ki:

singleda okursun dl1 single bitirdim ben hiç cutscene falan geçmeden ama çokdandikti story falan, ne oldu hiçbir şey hatırlamıyorum bile. bunda da o kadar fark olacağını sanmam, yazmak için yazmışlar işte anna karenina kadar asfgh helal mi diyek 

oynadığım en iyi hikayeli zombie oyunuydu. görevlerinin her birinin mekanikleri ve görevleri farklı farklıydı.

hiç cutscene felan geçmeden oynayıp da çok dandikti diyorsan hikayeye o senin yetememişliğin olmuş ?

şimdi işin içinde chris avellone da var, çok daha zengin bir şeyler bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...