Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Maiden

Mendoza

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar herkez benim Iron Maiden hayrani oldugumu artik ogrenmistir. Internette gezerken Iron Maiden hakkinda insanlarin ne dusundukleri gercekten bilmek istedim. Daha sonra sozluk.sourtimes.org 'u actim ve Iron Maiden diye arattim. Oradaki bazi yorumlar cok hosuma gitti. (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=iron+maiden&p=1)
Bunu sizlerle paylasmak istedim. Ayrica eksi sozlukteki yorumlari okuyup siz de Iron Maiden hakkindaki goruslerinizi buraya eklerseniz sevinirim. Ozellikle 2. sayfadaki 43. yorumu buraya eklemek istiyorum grubu cok iyi ozetlemis...

43. "yasayan ve aktif olan en buyuk heavy metal grubu" tanimini tartismasiz kilan, tartisanlari eddie'ye parca pincik ettiren, steve harris'in buldugu melodileri cennetten asirdigina dair teori üretilmesine neden olan, sürekli maiden calinarak komadaki bi fanlarinin ayaga kalkmasina neden olacak kadar kusel bi muzik yapan ama nu-metalle yogrulmus günümüz metalcisinin cok sallamadigi efsanevi insanlar toplulugu.

Ayrica merka ettiginiz diger gruplar var ise ve bu gruplar hakkinda insanlarin ne dusundugunu ek$i sozlukten bakabilirsiniz.

Not: Yorum 45,49,54,57,83,90 ozellikle okumanizi tavsiye ediyorum.
I Love Maiden
[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...

[Bu mesaj Mendoza tarafından 04 Şubat 2003 07:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mendoza tarafından 04 Şubat 2003 07:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe,, sonunda Mendoza açtı bu topici, bekliyordum ne zaman çıcak diye herifin Iron Maiden tpicini.

Adam yeterince bahsetmiş ekşi sözlük yorumunda, bize ne demek düşer?

Oh well, whatever, wherever you are..
Iron Maiden, gonna get you, n matter how far![hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Olum yeter ya, sabah akşam zaten okulda başımızın etini yiyosun iron maiden diye, oditoryumda bile tutmasak okula iron maiden dinletecen, tatilde de evinden uzaklaştın yine bi yolunu bulup "iron maiden, iron maiden" demeyi beceriyosun. YETERR!! cinnet geçirtirsin adama!!! sana inat, al OPETH. Black Rose Immortal dinliyorum. Benighted dinliyorum. sana tatil boyunca iron maiden dinlemicem ulan... yeter be olum yeter. GRRR!
Sosyal ağlarda paylaş

bi de Prowler var müthiş şarkı, sözleri güldürüyor melodi eğlendiriyor :)
"Iron Maiden" (1980) albümünde çok sevdiğim birşarkıdır

[i]Prowler

Walking through the city, looking oh so pretty,
I've just got to find my way.
See the ladies flashing. All there legs and lashes.
I've just got to find my way.

Well you see me crawling through the bushes with it open wide.
What you seeing girl?
Can't you believe that feeling, can't you believe it,
Can't you believe your eyes?
It's the real thing girl.

Got me feeling myself and reeling around,
Got me talking but feel like walking around.
Got me feeling myself and reeling a...
Got me talking but nothing's with me...
Got me feeling myself and reeling around.

[edit]sçtm yanlış bilgi verdim pardon

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 05 Şubat 2003 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
BabacumMostors, 05 February 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
Afraid to shoot strangers[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

+1

Böylesine sade temiz ve etkileyici soloya az rastlanır.
Başları biraz sıkıcı parçanın gerçi ama...[hline]Ben akıllıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...